Tato nemovitost není dostupná

Praha, hezký zrekonstruovaný byt 3+kk k pronájmu, 75m², komora, rozhraní Vinohrad a Vršovic, Dykova ul.

Praha, hezký zrekonstruovaný byt 3+kk k pronájmu, 75m2, komora, rozhraní Vinohrad a Vršovic, Dykova ul. Praha, hezký zrekonstruovaný byt 3+kk k pronájmu, 75m2, komora, rozhraní Vinohrad a Vršovic, Dykova ul. Praha, hezký zrekonstruovaný byt 3+kk k pronájmu, 75m2, komora, rozhraní Vinohrad a Vršovic, Dykova ul. Praha, hezký zrekonstruovaný byt 3+kk k pronájmu, 75m2, komora, rozhraní Vinohrad a Vršovic, Dykova ul. Praha, hezký zrekonstruovaný byt 3+kk k pronájmu, 75m2, komora, rozhraní Vinohrad a Vršovic, Dykova ul. Praha, hezký zrekonstruovaný byt 3+kk k pronájmu, 75m2, komora, rozhraní Vinohrad a Vršovic, Dykova ul. Praha, hezký zrekonstruovaný byt 3+kk k pronájmu, 75m2, komora, rozhraní Vinohrad a Vršovic, Dykova ul. Praha, hezký zrekonstruovaný byt 3+kk k pronájmu, 75m2, komora, rozhraní Vinohrad a Vršovic, Dykova ul. Praha, hezký zrekonstruovaný byt 3+kk k pronájmu, 75m2, komora, rozhraní Vinohrad a Vršovic, Dykova ul. Praha, hezký zrekonstruovaný byt 3+kk k pronájmu, 75m2, komora, rozhraní Vinohrad a Vršovic, Dykova ul. Praha, hezký zrekonstruovaný byt 3+kk k pronájmu, 75m2, komora, rozhraní Vinohrad a Vršovic, Dykova ul. Praha, hezký zrekonstruovaný byt 3+kk k pronájmu, 75m2, komora, rozhraní Vinohrad a Vršovic, Dykova ul. Praha, hezký zrekonstruovaný byt 3+kk k pronájmu, 75m2, komora, rozhraní Vinohrad a Vršovic, Dykova ul. Praha, hezký zrekonstruovaný byt 3+kk k pronájmu, 75m2, komora, rozhraní Vinohrad a Vršovic, Dykova ul. Praha, hezký zrekonstruovaný byt 3+kk k pronájmu, 75m2, komora, rozhraní Vinohrad a Vršovic, Dykova ul. Praha, hezký zrekonstruovaný byt 3+kk k pronájmu, 75m2, komora, rozhraní Vinohrad a Vršovic, Dykova ul. Praha, hezký zrekonstruovaný byt 3+kk k pronájmu, 75m2, komora, rozhraní Vinohrad a Vršovic, Dykova ul. Praha, hezký zrekonstruovaný byt 3+kk k pronájmu, 75m2, komora, rozhraní Vinohrad a Vršovic, Dykova ul. Praha, hezký zrekonstruovaný byt 3+kk k pronájmu, 75m2, komora, rozhraní Vinohrad a Vršovic, Dykova ul. Praha, hezký zrekonstruovaný byt 3+kk k pronájmu, 75m2, komora, rozhraní Vinohrad a Vršovic, Dykova ul. Praha, hezký zrekonstruovaný byt 3+kk k pronájmu, 75m2, komora, rozhraní Vinohrad a Vršovic, Dykova ul.

Nabízíme nezařízený byt k pronájmu 3+kk (75m²), pěkný byt se nachází v prvním patře cihlové budovy s výtahem v ulici Dykova, Praha 10, Vinohrady. Kompletně zařízená kuchyně (lednice, mraznička, sklokeramická deska,myčka). Koupelna se sprchovým koutem, wc zvlášť. K dispozici je také pračka. Příjemné bydlení nedaleko centra města. Občanská vybavenost – školy, lékárna, knihovna, restaurace, pošta, supermarket a další. Dopravní dostupnost – 2 minuty na stanici tramvají nebo 4 minuty na stanici metra Jiřího z Poděbrad, linka A. Vyhledávaná lokalita.

50.074612
14.450824
Dykova, Praha 10 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
18 500 Kč
za měsíc
Poplatky+ 700 Kč/os + energie
ID nabídky62821
AdresaDykova, Praha 10 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Užitná plocha75 m²
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Richard Dobiaš
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter