Tato nemovitost není dostupná

Praha, kancelářské prostory k pronájmu 80m², ulice Jaromírova, Nusle, klimatizace

Praha, kancelářské prostory k pronájmu 80m2, ulice Jaromírova, Nusle, klimatizace Praha, kancelářské prostory k pronájmu 80m2, ulice Jaromírova, Nusle, klimatizace Praha, kancelářské prostory k pronájmu 80m2, ulice Jaromírova, Nusle, klimatizace Praha, kancelářské prostory k pronájmu 80m2, ulice Jaromírova, Nusle, klimatizace Praha, kancelářské prostory k pronájmu 80m2, ulice Jaromírova, Nusle, klimatizace Praha, kancelářské prostory k pronájmu 80m2, ulice Jaromírova, Nusle, klimatizace Praha, kancelářské prostory k pronájmu 80m2, ulice Jaromírova, Nusle, klimatizace Praha, kancelářské prostory k pronájmu 80m2, ulice Jaromírova, Nusle, klimatizace Praha, kancelářské prostory k pronájmu 80m2, ulice Jaromírova, Nusle, klimatizace Praha, kancelářské prostory k pronájmu 80m2, ulice Jaromírova, Nusle, klimatizace Praha, kancelářské prostory k pronájmu 80m2, ulice Jaromírova, Nusle, klimatizace Praha, kancelářské prostory k pronájmu 80m2, ulice Jaromírova, Nusle, klimatizace Praha, kancelářské prostory k pronájmu 80m2, ulice Jaromírova, Nusle, klimatizace Praha, kancelářské prostory k pronájmu 80m2, ulice Jaromírova, Nusle, klimatizace Praha, kancelářské prostory k pronájmu 80m2, ulice Jaromírova, Nusle, klimatizace Praha, kancelářské prostory k pronájmu 80m2, ulice Jaromírova, Nusle, klimatizace Praha, kancelářské prostory k pronájmu 80m2, ulice Jaromírova, Nusle, klimatizace

Kancelářské prostory k pronájmu 80m² se nachází v prvním patře cihlové budovy bez výtahu v ulici Jaromírova, Praha 4, Nusle. Jsou zde celkem 4 místnosti a kuchyňka. Celé prostory jsou klimatizované, je zde alarm. Občanská vybavenost – restaurace, lékárna, obchody a další. Dopravní dostupnost – 2 minuty na stanici tramvají nebo 5 minut na stanici metra Vyšehrad, linka C.

50.065250
14.432239
Jaromírova, Praha 2 - Nusle, Czech Republic
Cena
12 500 Kč
za měsíc
Poplatky+ služby 40 Kč / metr
ID nabídky62819
AdresaJaromírova, Praha 2 - Nusle
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patro1. patro
Užitná plocha80 m²
Výtahne
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter