Tato nemovitost není dostupná

Praha, atypický nezařízený byt 2+1 k pronájmu v RD, po rekonstrukci, Pod Zvonařkou, Vinohrady, sklep, 60 m²

Praha, atypický nezařízený byt 2+1 k pronájmu v RD, po rekonstrukci, Pod Zvonařkou, Vinohrady, sklep, 60 m2 Praha, atypický nezařízený byt 2+1 k pronájmu v RD, po rekonstrukci, Pod Zvonařkou, Vinohrady, sklep, 60 m2 Praha, atypický nezařízený byt 2+1 k pronájmu v RD, po rekonstrukci, Pod Zvonařkou, Vinohrady, sklep, 60 m2 Praha, atypický nezařízený byt 2+1 k pronájmu v RD, po rekonstrukci, Pod Zvonařkou, Vinohrady, sklep, 60 m2 Praha, atypický nezařízený byt 2+1 k pronájmu v RD, po rekonstrukci, Pod Zvonařkou, Vinohrady, sklep, 60 m2 Praha, atypický nezařízený byt 2+1 k pronájmu v RD, po rekonstrukci, Pod Zvonařkou, Vinohrady, sklep, 60 m2 Praha, atypický nezařízený byt 2+1 k pronájmu v RD, po rekonstrukci, Pod Zvonařkou, Vinohrady, sklep, 60 m2 Praha, atypický nezařízený byt 2+1 k pronájmu v RD, po rekonstrukci, Pod Zvonařkou, Vinohrady, sklep, 60 m2 Praha, atypický nezařízený byt 2+1 k pronájmu v RD, po rekonstrukci, Pod Zvonařkou, Vinohrady, sklep, 60 m2 Praha, atypický nezařízený byt 2+1 k pronájmu v RD, po rekonstrukci, Pod Zvonařkou, Vinohrady, sklep, 60 m2 Praha, atypický nezařízený byt 2+1 k pronájmu v RD, po rekonstrukci, Pod Zvonařkou, Vinohrady, sklep, 60 m2 Praha, atypický nezařízený byt 2+1 k pronájmu v RD, po rekonstrukci, Pod Zvonařkou, Vinohrady, sklep, 60 m2 Praha, atypický nezařízený byt 2+1 k pronájmu v RD, po rekonstrukci, Pod Zvonařkou, Vinohrady, sklep, 60 m2 Praha, atypický nezařízený byt 2+1 k pronájmu v RD, po rekonstrukci, Pod Zvonařkou, Vinohrady, sklep, 60 m2 Praha, atypický nezařízený byt 2+1 k pronájmu v RD, po rekonstrukci, Pod Zvonařkou, Vinohrady, sklep, 60 m2 Praha, atypický nezařízený byt 2+1 k pronájmu v RD, po rekonstrukci, Pod Zvonařkou, Vinohrady, sklep, 60 m2 Praha, atypický nezařízený byt 2+1 k pronájmu v RD, po rekonstrukci, Pod Zvonařkou, Vinohrady, sklep, 60 m2

Atypický nezařízený byt 2+1 k pronájmu po částečné rekonstrukci o celkové rozloze 60 m2 se sklepem se nachází v 1. patře dřevěného rodinného domu na Praze 2 – Vinohrady. Dva neprůchozí pokoje. Kuchyně zařízená plynovým vařičem (po dohodě) a lednicí s mrazničkou. Koupelna se sprchovým koutem. Toaleta samostatně. Pračka je v domě společná. K dispozici internet od O2 za měsíční poplatek. Na podlahách jsou dřevěné parkety a dlažba. Vytápění prostřednictvím ústředního topení. Možnost parkování na ulici. Dům se nachází ve vyhledávané lokalitě s vynikající občanskou vybaveností i dopravní dostupností. V okolí jsou restaurace, školy, Billa supermarket, park Nad Bělehradskou a tramvajová zastávka „Nuselské schody“.

50.069080
14.435623
Pod Zvonařkou, Praha 2 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
12 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 1.600,- Kč/osoba + internet 300,- Kč
ID nabídky62772
AdresaPod Zvonařkou, Praha 2 - Vinohrady
Budovadřevo
Stavpo rekonstrukci
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Užitná plocha60 m²
Sklepano
Výtahne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Španělsky

Marcela Špetová, MBA
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter