Tato nemovitost není dostupná

Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (50m²), ulice Na Pankráci, Nusle, balkon, parkování

Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (50m2), ulice Na Pankráci, Nusle, balkon, parkování Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (50m2), ulice Na Pankráci, Nusle, balkon, parkování Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (50m2), ulice Na Pankráci, Nusle, balkon, parkování Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (50m2), ulice Na Pankráci, Nusle, balkon, parkování Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (50m2), ulice Na Pankráci, Nusle, balkon, parkování Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (50m2), ulice Na Pankráci, Nusle, balkon, parkování Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (50m2), ulice Na Pankráci, Nusle, balkon, parkování Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (50m2), ulice Na Pankráci, Nusle, balkon, parkování Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (50m2), ulice Na Pankráci, Nusle, balkon, parkování Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (50m2), ulice Na Pankráci, Nusle, balkon, parkování Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (50m2), ulice Na Pankráci, Nusle, balkon, parkování Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (50m2), ulice Na Pankráci, Nusle, balkon, parkování Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (50m2), ulice Na Pankráci, Nusle, balkon, parkování Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (50m2), ulice Na Pankráci, Nusle, balkon, parkování Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (50m2), ulice Na Pankráci, Nusle, balkon, parkování Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (50m2), ulice Na Pankráci, Nusle, balkon, parkování Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (50m2), ulice Na Pankráci, Nusle, balkon, parkování Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (50m2), ulice Na Pankráci, Nusle, balkon, parkování Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (50m2), ulice Na Pankráci, Nusle, balkon, parkování Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (50m2), ulice Na Pankráci, Nusle, balkon, parkování Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (50m2), ulice Na Pankráci, Nusle, balkon, parkování

Částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (50m²) s balkonem 6m² se nachází v pátém patře novostavby s výtahem v ulici Na Pankráci, Praha 4, Nusle. V kuchyni je lednice, mrazák, sklokeramická deska, myčka. V koupelně je vana, toaleta. Topení ústřední, možnost internetu a kabelové televize. K bytu patří také garážové stání. Občanská vybavenost – restaurace, lékárna, supermarket, kavárna a další. Dopravní dostupnost – 1 minutu na stanici autobusů nebo 4 minuty na stanici metra Pražského povstání, linka C.

50.059081
14.430224
Na Pankráci, Praha 4 - Nusle, Czech Republic
Cena
15 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ 5000 poplatky
ID nabídky62771
AdresaNa Pankráci, Praha 4 - Nusle
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro5. patro
Užitná plocha50 m²
Balkónano (6 m²)
Garážano
Sklepne
Výtahano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Nováková
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter