Tato nemovitost není dostupná

Pronájem 3 podlažní vily po rekonstrukci a nebo jejích částí se samostatným vchodem a vybavením!!

Pronájem 3 podlažní vily po rekonstrukci a nebo jejích částí se samostatným vchodem a vybavením!! Pronájem 3 podlažní vily po rekonstrukci a nebo jejích částí se samostatným vchodem a vybavením!! Pronájem 3 podlažní vily po rekonstrukci a nebo jejích částí se samostatným vchodem a vybavením!! Pronájem 3 podlažní vily po rekonstrukci a nebo jejích částí se samostatným vchodem a vybavením!! Pronájem 3 podlažní vily po rekonstrukci a nebo jejích částí se samostatným vchodem a vybavením!! Pronájem 3 podlažní vily po rekonstrukci a nebo jejích částí se samostatným vchodem a vybavením!! Pronájem 3 podlažní vily po rekonstrukci a nebo jejích částí se samostatným vchodem a vybavením!! Pronájem 3 podlažní vily po rekonstrukci a nebo jejích částí se samostatným vchodem a vybavením!! Pronájem 3 podlažní vily po rekonstrukci a nebo jejích částí se samostatným vchodem a vybavením!! Pronájem 3 podlažní vily po rekonstrukci a nebo jejích částí se samostatným vchodem a vybavením!! Pronájem 3 podlažní vily po rekonstrukci a nebo jejích částí se samostatným vchodem a vybavením!! Pronájem 3 podlažní vily po rekonstrukci a nebo jejích částí se samostatným vchodem a vybavením!! Pronájem 3 podlažní vily po rekonstrukci a nebo jejích částí se samostatným vchodem a vybavením!!

Pronájem stylové vily z roku 1912, nebo jejích částí. Je kompletně zrekonstruovaná při použití klasických materiálů. Vila se nachází na mírném svahu v rezidenční části Černošic v udržované okrasné zahradě s krásným výhledem na Berounku a Hřebeny. Sestává ze tří podlaží s možností jejich variabilního propojení od mezonetů po jednotlivé jednopodlažní byty s etážovým plynovým vytápěním. Je napojena na městskou vodu a kanalizaci, plynovod a el. 230/360 V. U dálkově ovládaného vjezdu je podsklepený dvojmístný garážový přístřešek. Objekt má nové interiéry, satelitní tel. příjem /UPC/ , elektronickou ochranu /RZT/, telefonní rozvod včetně domovního telefonu a nastavitelné automatické zalévání zahrady. Výborné spojení do Prahy /5 min. od stanice ČD/, 1 km od hranice Prahy. Dobrá občanská vybavenost, klidné prostředí v zeleni. 1PP 70 2+kk; koupelna s WC; sklep 21m² (1PP pronajme jen vážným zájemcům, rád by si toto podlaží ponechal – možnost dohody o pronájmu tohoto podlaží) 1NP 88 3+1; koupelna; WC; krb;terasa 26m² 2NP 95 3+1; koupelna; WC; balkon 2m² 3NP 102 2+kk; s halou, koupelna; WC; terasa 12m2 Podkrovní atyp – vhodný jako atelier 114m² Celková užitná plocha 416 m2; užitná plocha zahrady cca 700 m2; objekt má pracovníka pro údržbu (na náklady vlastníka objektu). Cena pronájmu k jednání v kanceláři.

Občanská vybavenost

dopravní spojení 5 min na vlak

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon

Voda

jiný zdroj vody
49.964832
14.323286
Komenského, Černošice, Czech Republic
Cena
45 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky6277
AdresaKomenského, Černošice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha416 m²
Plocha pozemku0 m²
Terasaano
Balkónano
Garážano
Sklepano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Italsky

Markéta Svitáková
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter