Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásný nebytový prostor - kanceláře k pronájmu v rekonstrukci, Sluneční nám., Stodůlky, 200 m²

Praha, krásný nebytový prostor - kanceláře k pronájmu v rekonstrukci, Sluneční nám., Stodůlky, 200 m2 Praha, krásný nebytový prostor - kanceláře k pronájmu v rekonstrukci, Sluneční nám., Stodůlky, 200 m2 Praha, krásný nebytový prostor - kanceláře k pronájmu v rekonstrukci, Sluneční nám., Stodůlky, 200 m2 Praha, krásný nebytový prostor - kanceláře k pronájmu v rekonstrukci, Sluneční nám., Stodůlky, 200 m2 Praha, krásný nebytový prostor - kanceláře k pronájmu v rekonstrukci, Sluneční nám., Stodůlky, 200 m2 Praha, krásný nebytový prostor - kanceláře k pronájmu v rekonstrukci, Sluneční nám., Stodůlky, 200 m2 Praha, krásný nebytový prostor - kanceláře k pronájmu v rekonstrukci, Sluneční nám., Stodůlky, 200 m2 Praha, krásný nebytový prostor - kanceláře k pronájmu v rekonstrukci, Sluneční nám., Stodůlky, 200 m2 Praha, krásný nebytový prostor - kanceláře k pronájmu v rekonstrukci, Sluneční nám., Stodůlky, 200 m2 Praha, krásný nebytový prostor - kanceláře k pronájmu v rekonstrukci, Sluneční nám., Stodůlky, 200 m2 Praha, krásný nebytový prostor - kanceláře k pronájmu v rekonstrukci, Sluneční nám., Stodůlky, 200 m2

Krásný, velice prostorný, nezařízený nebytový prostor – kanceláře o celkové rozloze cca 200 m2 se nachází v 1. patře cihlové budovy s výtahem na Praze 5 – Stodůlky. Zatím jsou zcela nezařízené, probíhá zde rekonstrukce. Prostor je vhodný pro sídlo firmy. Vytápění prostřednictvím ústředního topení. Atraktivní lokalita s vynikajíc občanskou vybaveností i dopravní dostupností. V docházkové vzdálenosti jsou restaurace, obchody, kavárny, bankomaty, banky (Raiffeisenbank a jiné) a metro „B“ Hůrka.

50.050219
14.343264
Sluneční nám., Praha 5 - Stodůlky, Czech Republic
Cena
200 Kč
měsíčně za m²
Poplatky+ energie
ID nabídky62756
AdresaSluneční nám., Praha 5 - Stodůlky
Budovacihlová
Stavve výstavbě
Patro1. patro
Užitná plocha200 m²
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Matěj Urbánek
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter