Tato nemovitost není dostupná

Praha, nezařízené obchodní prostory k pronájmu 40m², ulice Petržílkova, Stodůlky, parkování

Praha, nezařízené obchodní prostory k pronájmu 40m2, ulice Petržílkova, Stodůlky, parkování Praha, nezařízené obchodní prostory k pronájmu 40m2, ulice Petržílkova, Stodůlky, parkování Praha, nezařízené obchodní prostory k pronájmu 40m2, ulice Petržílkova, Stodůlky, parkování Praha, nezařízené obchodní prostory k pronájmu 40m2, ulice Petržílkova, Stodůlky, parkování Praha, nezařízené obchodní prostory k pronájmu 40m2, ulice Petržílkova, Stodůlky, parkování Praha, nezařízené obchodní prostory k pronájmu 40m2, ulice Petržílkova, Stodůlky, parkování Praha, nezařízené obchodní prostory k pronájmu 40m2, ulice Petržílkova, Stodůlky, parkování Praha, nezařízené obchodní prostory k pronájmu 40m2, ulice Petržílkova, Stodůlky, parkování Praha, nezařízené obchodní prostory k pronájmu 40m2, ulice Petržílkova, Stodůlky, parkování Praha, nezařízené obchodní prostory k pronájmu 40m2, ulice Petržílkova, Stodůlky, parkování Praha, nezařízené obchodní prostory k pronájmu 40m2, ulice Petržílkova, Stodůlky, parkování Praha, nezařízené obchodní prostory k pronájmu 40m2, ulice Petržílkova, Stodůlky, parkování Praha, nezařízené obchodní prostory k pronájmu 40m2, ulice Petržílkova, Stodůlky, parkování Praha, nezařízené obchodní prostory k pronájmu 40m2, ulice Petržílkova, Stodůlky, parkování Praha, nezařízené obchodní prostory k pronájmu 40m2, ulice Petržílkova, Stodůlky, parkování

Nezařízený obchodní prostor k pronájmu 40m² se nachází ve druhém patře moderního bytového domu Sluneční náměstí. Je zde kuchyňská linka s lednicí, myčkou, nádobím. Je zde společná toaleta pro ostatní obchodní prostory. Možnost umístění reklamy nebo informativní tabulky po dohodě. K prostorům patří jedno garážové stání, které je již zahrnuto v ceně. V domě je nonstop ostraha. Dopravní dostupnost – 2 minuty na stanici metra Hůrka nebo na stanice autoubusů.

50.050846
14.345131
Petržílkova, Praha 5 - Stodůlky, Czech Republic
Cena
13 400 Kč
za měsíc
Poplatkyvčetně poplatků a zařízení
ID nabídky62744
AdresaPetržílkova, Praha 5 - Stodůlky
Budovasmíšená
Stavnovostavba
Patro2. patro
Užitná plocha40 m²
Výtahano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter