Tato nemovitost není dostupná

Praha, prostorné nezařízené nebytové prostory- sklad, obchod k pronájmu, Malešická, Žižkov, zahrada, parkoviště, 310 m²

Praha, prostorné nezařízené nebytové prostory- sklad, obchod k pronájmu, Malešická, Žižkov, zahrada, parkoviště, 310 m2 Praha, prostorné nezařízené nebytové prostory- sklad, obchod k pronájmu, Malešická, Žižkov, zahrada, parkoviště, 310 m2 Praha, prostorné nezařízené nebytové prostory- sklad, obchod k pronájmu, Malešická, Žižkov, zahrada, parkoviště, 310 m2 Praha, prostorné nezařízené nebytové prostory- sklad, obchod k pronájmu, Malešická, Žižkov, zahrada, parkoviště, 310 m2 Praha, prostorné nezařízené nebytové prostory- sklad, obchod k pronájmu, Malešická, Žižkov, zahrada, parkoviště, 310 m2 Praha, prostorné nezařízené nebytové prostory- sklad, obchod k pronájmu, Malešická, Žižkov, zahrada, parkoviště, 310 m2 Praha, prostorné nezařízené nebytové prostory- sklad, obchod k pronájmu, Malešická, Žižkov, zahrada, parkoviště, 310 m2 Praha, prostorné nezařízené nebytové prostory- sklad, obchod k pronájmu, Malešická, Žižkov, zahrada, parkoviště, 310 m2 Praha, prostorné nezařízené nebytové prostory- sklad, obchod k pronájmu, Malešická, Žižkov, zahrada, parkoviště, 310 m2 Praha, prostorné nezařízené nebytové prostory- sklad, obchod k pronájmu, Malešická, Žižkov, zahrada, parkoviště, 310 m2 Praha, prostorné nezařízené nebytové prostory- sklad, obchod k pronájmu, Malešická, Žižkov, zahrada, parkoviště, 310 m2 Praha, prostorné nezařízené nebytové prostory- sklad, obchod k pronájmu, Malešická, Žižkov, zahrada, parkoviště, 310 m2 Praha, prostorné nezařízené nebytové prostory- sklad, obchod k pronájmu, Malešická, Žižkov, zahrada, parkoviště, 310 m2 Praha, prostorné nezařízené nebytové prostory- sklad, obchod k pronájmu, Malešická, Žižkov, zahrada, parkoviště, 310 m2 Praha, prostorné nezařízené nebytové prostory- sklad, obchod k pronájmu, Malešická, Žižkov, zahrada, parkoviště, 310 m2 Praha, prostorné nezařízené nebytové prostory- sklad, obchod k pronájmu, Malešická, Žižkov, zahrada, parkoviště, 310 m2 Praha, prostorné nezařízené nebytové prostory- sklad, obchod k pronájmu, Malešická, Žižkov, zahrada, parkoviště, 310 m2 Praha, prostorné nezařízené nebytové prostory- sklad, obchod k pronájmu, Malešická, Žižkov, zahrada, parkoviště, 310 m2

Prostorný, nezařízený skladovací a obchodní prostor se zázemím ve frekventované oblasti na rozhraní Malešic a Žižkova, na Praze 3 – Žižkov. Vhodné pro e-shop, kanceláře, sklady, vzorkovnu a tak dále. Celý areál se zahradou (1500m²) je oplocen a plně k dispozici nájemci. Možnost parkování pro cca 20 aut v ceně nájmu. Dispozice prostoru – vstup, zázemí (sprchový kout + WC) a volný skladový prostor 310 m2, jehož součástí jsou 3 místnosti po 20 m2 vhodné také na kanceláře. Výška stropu je 2.6m. Mříže v oknech. Ústřední vytápění je součástí nájmu. Prostor je vybaven internetem, alarmem s možností zapojení na PCO. Vstup do uzavřeného dvora je chráněn bránou. Bezproblémová přístupová cesta i pro větší auta. Vynikající dopravní dostupnost – zastávka MHD 100 m. Snadno dostupné místo na dálnici i centrum Prahy.

50.087456
14.482760
Malešická, Praha 3 - Žižkov, Czech Republic
Cena
87 Kč
měsíčně za m²
Poplatky+ poplatky 500 Kč/osoba/měsíc + elektřina
ID nabídky62743
AdresaMalešická, Praha 3 - Žižkov
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Užitná plocha310 m²
Zahradaano (1 500 m²)
Výtahne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Tomáš Vladyka
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

 • profesionálně vyškolení makléři
 • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
 • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
 • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
 • široká databáze poptávajících
 • regionální zastoupení v České republice
 • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter