Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásný nezařízený nebytový prostor k pronájmu, Pertoldova, Modřany, parkovací stání, 380 m²

Praha, krásný nezařízený nebytový prostor k pronájmu, Pertoldova, Modřany, parkovací stání, 380 m2 Praha, krásný nezařízený nebytový prostor k pronájmu, Pertoldova, Modřany, parkovací stání, 380 m2 Praha, krásný nezařízený nebytový prostor k pronájmu, Pertoldova, Modřany, parkovací stání, 380 m2 Praha, krásný nezařízený nebytový prostor k pronájmu, Pertoldova, Modřany, parkovací stání, 380 m2 Praha, krásný nezařízený nebytový prostor k pronájmu, Pertoldova, Modřany, parkovací stání, 380 m2 Praha, krásný nezařízený nebytový prostor k pronájmu, Pertoldova, Modřany, parkovací stání, 380 m2 Praha, krásný nezařízený nebytový prostor k pronájmu, Pertoldova, Modřany, parkovací stání, 380 m2 Praha, krásný nezařízený nebytový prostor k pronájmu, Pertoldova, Modřany, parkovací stání, 380 m2 Praha, krásný nezařízený nebytový prostor k pronájmu, Pertoldova, Modřany, parkovací stání, 380 m2 Praha, krásný nezařízený nebytový prostor k pronájmu, Pertoldova, Modřany, parkovací stání, 380 m2 Praha, krásný nezařízený nebytový prostor k pronájmu, Pertoldova, Modřany, parkovací stání, 380 m2 Praha, krásný nezařízený nebytový prostor k pronájmu, Pertoldova, Modřany, parkovací stání, 380 m2 Praha, krásný nezařízený nebytový prostor k pronájmu, Pertoldova, Modřany, parkovací stání, 380 m2 Praha, krásný nezařízený nebytový prostor k pronájmu, Pertoldova, Modřany, parkovací stání, 380 m2 Praha, krásný nezařízený nebytový prostor k pronájmu, Pertoldova, Modřany, parkovací stání, 380 m2 Praha, krásný nezařízený nebytový prostor k pronájmu, Pertoldova, Modřany, parkovací stání, 380 m2 Praha, krásný nezařízený nebytový prostor k pronájmu, Pertoldova, Modřany, parkovací stání, 380 m2 Praha, krásný nezařízený nebytový prostor k pronájmu, Pertoldova, Modřany, parkovací stání, 380 m2

Krásný nezařízený nebytový prostor o celkové rozloze 380 m2 s parkovacím stáním se nalézá v přízemí obchodního domu na Praze 4 – Modřany. Prostor je možné v případě potřeby rozšířit o dalších 140 m2. Skládá se z velké místnosti, kanceláře (v 1. patře) a 3 veřejných toalet (dámské, pánské a pro invalidy). Prostor je vhodný pro provoz restaurace, baru či kanceláře. Vytápění prostřednictvím ústředního topení. Na podlahách je dlažba. Je zde rampa i možnost příjezdu kamionů. Klidná lokalita nedaleko centra Prahy s vynikající dopravní dostupností – autobusová zastávka „Pavelkova“ přímo před budovou.

50.000425
14.426829
Pertoldova, Praha 4 - Modřany, Czech Republic
Cena
155 Kč
měsíčně za m²
Poplatky+ energie
ID nabídky62740
AdresaPertoldova, Praha 4 - Modřany
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Užitná plocha380 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Španělsky

Marcela Špetová, MBA
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter