Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásný nový nebytový prostor k pronájmu s velkými výlohami do ulice, Zenklova, Libeň, 143 m²

Praha, krásný nový nebytový prostor k pronájmu s velkými výlohami do ulice, Zenklova, Libeň, 143 m2 Praha, krásný nový nebytový prostor k pronájmu s velkými výlohami do ulice, Zenklova, Libeň, 143 m2 Praha, krásný nový nebytový prostor k pronájmu s velkými výlohami do ulice, Zenklova, Libeň, 143 m2 Praha, krásný nový nebytový prostor k pronájmu s velkými výlohami do ulice, Zenklova, Libeň, 143 m2 Praha, krásný nový nebytový prostor k pronájmu s velkými výlohami do ulice, Zenklova, Libeň, 143 m2 Praha, krásný nový nebytový prostor k pronájmu s velkými výlohami do ulice, Zenklova, Libeň, 143 m2 Praha, krásný nový nebytový prostor k pronájmu s velkými výlohami do ulice, Zenklova, Libeň, 143 m2 Praha, krásný nový nebytový prostor k pronájmu s velkými výlohami do ulice, Zenklova, Libeň, 143 m2 Praha, krásný nový nebytový prostor k pronájmu s velkými výlohami do ulice, Zenklova, Libeň, 143 m2 Praha, krásný nový nebytový prostor k pronájmu s velkými výlohami do ulice, Zenklova, Libeň, 143 m2 Praha, krásný nový nebytový prostor k pronájmu s velkými výlohami do ulice, Zenklova, Libeň, 143 m2 Praha, krásný nový nebytový prostor k pronájmu s velkými výlohami do ulice, Zenklova, Libeň, 143 m2 Praha, krásný nový nebytový prostor k pronájmu s velkými výlohami do ulice, Zenklova, Libeň, 143 m2 Praha, krásný nový nebytový prostor k pronájmu s velkými výlohami do ulice, Zenklova, Libeň, 143 m2

Krásný právě dokončený nezařízený komerční prostor o celkové rozloze 143,1 m2 s velkými výlohami vedoucími do ulice Zenklova se nachází v přízemí cihlové budovy na Praze 8. Prostor má dva vchody, přední z ulice má dvě světelné výlohy, druhý vchod vede do dvora, do kterého se dá vjet autem. Stává se z obchodní místnosti, kanceláře, skladu a toalety. Na podlahách je dlažba. Prostor je kolaudován na obchod, potraviny nebo kanceláře. Vynikající dopravní dostupnost, tramvajová zastávka „Divadlo pod Palmovkou“ minutu od budovy.

50.106034
14.472952
Zenklova, Praha 8 - Libeň, Czech Republic
Cena
45 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 5.000,- Kč + energie
ID nabídky62683
AdresaZenklova, Praha 8 - Libeň
Budovacihlová
Stavpo rekonstrukci
Patropřízemí
Užitná plocha143 m²
Výtahne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Španělsky

Marcela Špetová, MBA
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter