Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásné kancelářské prostory k pronájmu, 90m², alarm, Dejvice, Na Kuthence

Praha, krásné kancelářské prostory k pronájmu, 90m2, alarm, Dejvice, Na Kuthence Praha, krásné kancelářské prostory k pronájmu, 90m2, alarm, Dejvice, Na Kuthence Praha, krásné kancelářské prostory k pronájmu, 90m2, alarm, Dejvice, Na Kuthence Praha, krásné kancelářské prostory k pronájmu, 90m2, alarm, Dejvice, Na Kuthence Praha, krásné kancelářské prostory k pronájmu, 90m2, alarm, Dejvice, Na Kuthence Praha, krásné kancelářské prostory k pronájmu, 90m2, alarm, Dejvice, Na Kuthence Praha, krásné kancelářské prostory k pronájmu, 90m2, alarm, Dejvice, Na Kuthence Praha, krásné kancelářské prostory k pronájmu, 90m2, alarm, Dejvice, Na Kuthence Praha, krásné kancelářské prostory k pronájmu, 90m2, alarm, Dejvice, Na Kuthence Praha, krásné kancelářské prostory k pronájmu, 90m2, alarm, Dejvice, Na Kuthence Praha, krásné kancelářské prostory k pronájmu, 90m2, alarm, Dejvice, Na Kuthence Praha, krásné kancelářské prostory k pronájmu, 90m2, alarm, Dejvice, Na Kuthence Praha, krásné kancelářské prostory k pronájmu, 90m2, alarm, Dejvice, Na Kuthence Praha, krásné kancelářské prostory k pronájmu, 90m2, alarm, Dejvice, Na Kuthence Praha, krásné kancelářské prostory k pronájmu, 90m2, alarm, Dejvice, Na Kuthence Praha, krásné kancelářské prostory k pronájmu, 90m2, alarm, Dejvice, Na Kuthence Praha, krásné kancelářské prostory k pronájmu, 90m2, alarm, Dejvice, Na Kuthence Praha, krásné kancelářské prostory k pronájmu, 90m2, alarm, Dejvice, Na Kuthence Praha, krásné kancelářské prostory k pronájmu, 90m2, alarm, Dejvice, Na Kuthence Praha, krásné kancelářské prostory k pronájmu, 90m2, alarm, Dejvice, Na Kuthence Praha, krásné kancelářské prostory k pronájmu, 90m2, alarm, Dejvice, Na Kuthence

Nabízíme pěkné nezařízené kancelářské prostory (3 oddělené místnosti) k pronájmu. Prostory o rozloze 90m² se nacházejí v přízemí pěkného cihlového domu, v ulici na Kuthence, oblíbená lokalita Dejvice. K dispozici je malá kuchyňka, sociální zařízení včetně sprchy. Toalety jsou tam oddělené dvoje… pánské –dámské. Kousek od domu je zastávka autobusu, stanice metra Hradčanská 12 minut autobusem.

50.105545
14.372220
Na Kuthence, Praha 6 - Dejvice, Czech Republic
Cena
16 000 Kč
celková cena
Poplatky+ poplatky cca 2500 .-
ID nabídky62671
AdresaNa Kuthence, Praha 6 - Dejvice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Užitná plocha90 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Richard Dobiaš
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter