Tato nemovitost již byla pronajata

Praha, krásný nezařízený nebytový prostor (obchod) k pronájmu, Záběhlická, Záběhlice, 30 m²

Praha, krásný nezařízený nebytový prostor (obchod) k pronájmu, Záběhlická, Záběhlice, 30 m2 Praha, krásný nezařízený nebytový prostor (obchod) k pronájmu, Záběhlická, Záběhlice, 30 m2 Praha, krásný nezařízený nebytový prostor (obchod) k pronájmu, Záběhlická, Záběhlice, 30 m2 Praha, krásný nezařízený nebytový prostor (obchod) k pronájmu, Záběhlická, Záběhlice, 30 m2 Praha, krásný nezařízený nebytový prostor (obchod) k pronájmu, Záběhlická, Záběhlice, 30 m2 Praha, krásný nezařízený nebytový prostor (obchod) k pronájmu, Záběhlická, Záběhlice, 30 m2 Praha, krásný nezařízený nebytový prostor (obchod) k pronájmu, Záběhlická, Záběhlice, 30 m2 Praha, krásný nezařízený nebytový prostor (obchod) k pronájmu, Záběhlická, Záběhlice, 30 m2 Praha, krásný nezařízený nebytový prostor (obchod) k pronájmu, Záběhlická, Záběhlice, 30 m2 Praha, krásný nezařízený nebytový prostor (obchod) k pronájmu, Záběhlická, Záběhlice, 30 m2 Praha, krásný nezařízený nebytový prostor (obchod) k pronájmu, Záběhlická, Záběhlice, 30 m2

Krásný nezařízený nebytový prostor k pronájmu o celkové rozloze 30 m2 se nachází v přízemí cihlového domu na Praze 10 – Záběhlice. Prostor vhodný pro provoz večerky, malého obchůdku či trafiky. Na podlahách je dlažba. Prostor se nachází v atraktivní lokalitě s výbornou fluktuací obyvatelstva. Skvělá dopravní dostupnost, autobusová zastávka „V Korytech“ přímo u objektu.

50.054448
14.489080
Záběhlická, Praha 10 - Záběhlice, Czech Republic
Cena
8 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 1.000,- Kč
ID nabídky62652
AdresaZáběhlická, Praha 10 - Záběhlice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Užitná plocha30 m²
Výtahne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Španělsky

Marcela Špetová, MBA
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter