Tato nemovitost není dostupná

Mariánské Lázně, pronájem nebytových prostor, vhodné jako restaurace, Ruská ulice, 210 m²

Mariánské Lázně, pronájem nebytových prostor, vhodné jako restaurace, Ruská ulice, 210 m2 Mariánské Lázně, pronájem nebytových prostor, vhodné jako restaurace, Ruská ulice, 210 m2 Mariánské Lázně, pronájem nebytových prostor, vhodné jako restaurace, Ruská ulice, 210 m2 Mariánské Lázně, pronájem nebytových prostor, vhodné jako restaurace, Ruská ulice, 210 m2 Mariánské Lázně, pronájem nebytových prostor, vhodné jako restaurace, Ruská ulice, 210 m2 Mariánské Lázně, pronájem nebytových prostor, vhodné jako restaurace, Ruská ulice, 210 m2 Mariánské Lázně, pronájem nebytových prostor, vhodné jako restaurace, Ruská ulice, 210 m2 Mariánské Lázně, pronájem nebytových prostor, vhodné jako restaurace, Ruská ulice, 210 m2 Mariánské Lázně, pronájem nebytových prostor, vhodné jako restaurace, Ruská ulice, 210 m2

Nabízíme pronájem nebytových prostor v blízkosti centra Mariánských Lázní. Prostory jsou situovány v přízemí secesní vily, která se nachází na jedné z rušnějších ulic. Jejich celková výměra je 210 m2. Jsou vhodné zejména jako restaurace (platné stavební povolení ke kolaudaci jako restaurace). V hlavní části o velikosti 76,9 m2 je možné vybudovat krb. Nechybí dostatečně velké zázemí, kterého součástí jsou místnosti pro kuchyni, sklad, toalety a také kancelář. Výhodou je sklípek, který je možné využívat (vyznačeno v půdorysu červeně). Chybí zde podlahy a vybavení, které si nájemník zařídí podle svého podnikatelského záměru. Na přání je možné prostory rozšířit o obchod o velikosti 26,4 m2, který se nachází vedle těchto prostor. Je možné provozovat také terasu. Fasáda v přízemí domu bude upravena majitelem dle domluvy s nájemníkem. Náběhová cena pronájmu je 0 Kč, výše nájmu v dalších letech se bude odvíjet od počáteční investice.

Vytápění

Lokální plynové vlastní plynový kotel
49.969694
12.700488
Ruská, Mariánské Lázně, Czech Republic
Cena
1 000 Kč
za měsíc
PoplatkyNáběhová cena 0 Kč, cena v dalších letech se bude odvíjet od výše investice
ID nabídky62643
AdresaRuská, Mariánské Lázně
Budovacihlová
Stavdobrý
Patropřízemí
Užitná plocha210 m²
Terasaano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Německy

Michaela Csizmárová
makléřka

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter