Tato nemovitost není dostupná

Praha, prostorné kancelářské prostory k pronájmu, 163m², prostor se dá upravit až na 7 kanceláří, Náměstí Míru

Praha, prostorné kancelářské prostory k pronájmu, 163m2, prostor se dá upravit až na 7 kanceláří, Náměstí Míru Praha, prostorné kancelářské prostory k pronájmu, 163m2, prostor se dá upravit až na 7 kanceláří, Náměstí Míru Praha, prostorné kancelářské prostory k pronájmu, 163m2, prostor se dá upravit až na 7 kanceláří, Náměstí Míru Praha, prostorné kancelářské prostory k pronájmu, 163m2, prostor se dá upravit až na 7 kanceláří, Náměstí Míru Praha, prostorné kancelářské prostory k pronájmu, 163m2, prostor se dá upravit až na 7 kanceláří, Náměstí Míru Praha, prostorné kancelářské prostory k pronájmu, 163m2, prostor se dá upravit až na 7 kanceláří, Náměstí Míru Praha, prostorné kancelářské prostory k pronájmu, 163m2, prostor se dá upravit až na 7 kanceláří, Náměstí Míru Praha, prostorné kancelářské prostory k pronájmu, 163m2, prostor se dá upravit až na 7 kanceláří, Náměstí Míru Praha, prostorné kancelářské prostory k pronájmu, 163m2, prostor se dá upravit až na 7 kanceláří, Náměstí Míru Praha, prostorné kancelářské prostory k pronájmu, 163m2, prostor se dá upravit až na 7 kanceláří, Náměstí Míru Praha, prostorné kancelářské prostory k pronájmu, 163m2, prostor se dá upravit až na 7 kanceláří, Náměstí Míru Praha, prostorné kancelářské prostory k pronájmu, 163m2, prostor se dá upravit až na 7 kanceláří, Náměstí Míru Praha, prostorné kancelářské prostory k pronájmu, 163m2, prostor se dá upravit až na 7 kanceláří, Náměstí Míru Praha, prostorné kancelářské prostory k pronájmu, 163m2, prostor se dá upravit až na 7 kanceláří, Náměstí Míru

Praha, nabízíme pěkné reprezentativní, prostorné, světlé kanceláře o celkové rozloze 163 m2 na velice lukrativní adrese. Kanceláře se nacházejí přímo na Náměstí Míru pár kroků od stanice metra Náměstí Míru, stejně tak pár kroků od tramvajové zastávky Náměstí Míru. Prostory se nacházejí ve zvýšeném přízemí secesní budovy. Samostatný vchod, čekárna se sezením před hlavními dveřmi. Prostory jsou tvořeny dvěma prostornými open spacy, dvěma samostatnými kancelářemi, třemi wc, koupelnou se sprchovým koutem, skládkem a kuchyní s jídelnou. Z jednoho ze stávajících open spaců se může vytvořit pomocí sádrokartonových příček až 4 samostatné kanceláře. Prostor se tedy dá upravit až na 7 samostatných kanceláří. DSL připojení k internetu, alarm. Nízké náklady na služby.

50.074478
14.436726
Americká, Praha 2 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
35 000 Kč
celková cena
Poplatky+ poplatky cca 4500 Kč
ID nabídky62624
AdresaAmerická, Praha 2 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patrozvýšené přízemí
Užitná plocha163 m²
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Jiří Pospíšil
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter