Tato nemovitost není dostupná

Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (46m²), ulice Malešická, Žižkov, sklep, zahrada

Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (46m2), ulice Malešická, Žižkov, sklep, zahrada Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (46m2), ulice Malešická, Žižkov, sklep, zahrada Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (46m2), ulice Malešická, Žižkov, sklep, zahrada Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (46m2), ulice Malešická, Žižkov, sklep, zahrada Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (46m2), ulice Malešická, Žižkov, sklep, zahrada Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (46m2), ulice Malešická, Žižkov, sklep, zahrada Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (46m2), ulice Malešická, Žižkov, sklep, zahrada Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (46m2), ulice Malešická, Žižkov, sklep, zahrada Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (46m2), ulice Malešická, Žižkov, sklep, zahrada Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (46m2), ulice Malešická, Žižkov, sklep, zahrada Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (46m2), ulice Malešická, Žižkov, sklep, zahrada Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (46m2), ulice Malešická, Žižkov, sklep, zahrada Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (46m2), ulice Malešická, Žižkov, sklep, zahrada Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (46m2), ulice Malešická, Žižkov, sklep, zahrada Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (46m2), ulice Malešická, Žižkov, sklep, zahrada

Částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (46m²) se nachází ve čtvrtém patře cihlové budovy s výtahem v ulici Malešická, Praha 3, Žižkov. V kuchyni je kombinovaná lednice, plynový sporák, trouba. V koupelně je vana, toaleta v oddělené místnosti. V koupelně, chodbě je podlahové topení elektrické, v bytě plynové (WAW). Na podlahách jsou dřevěné parkety a dlažba. K bytu patří také sklep, možno využívat společný balkon na patře a společnou zahradu. Občanská vybavenost – supermarket, restaurace, kavárna, pošta a další. Dopravní dostupnost – 2 minuty na stanici autobusů a tramvají.

50.086923
14.468838
Malešická, Praha 3 - Žižkov, Czech Republic
Cena
11 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky cca 3300 Kč/osoba
ID nabídky62597
AdresaMalešická, Praha 3 - Žižkov
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro4. patro
Užitná plocha46 m²
Sklepano
Výtahano
Zařízenoano/ne
PENBC
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Španělsky

Marcela Špetová, MBA
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter