Tato nemovitost není dostupná

Nebytové prostory vhodné jako kanceláře o rozloze 35 m², Praha- Západ, Dolní Břežany

Nebytové prostory vhodné jako kanceláře o rozloze 35 m2, Praha- Západ, Dolní Břežany Nebytové prostory vhodné jako kanceláře o rozloze 35 m2, Praha- Západ, Dolní Břežany Nebytové prostory vhodné jako kanceláře o rozloze 35 m2, Praha- Západ, Dolní Břežany Nebytové prostory vhodné jako kanceláře o rozloze 35 m2, Praha- Západ, Dolní Břežany Nebytové prostory vhodné jako kanceláře o rozloze 35 m2, Praha- Západ, Dolní Břežany Nebytové prostory vhodné jako kanceláře o rozloze 35 m2, Praha- Západ, Dolní Břežany Nebytové prostory vhodné jako kanceláře o rozloze 35 m2, Praha- Západ, Dolní Břežany Nebytové prostory vhodné jako kanceláře o rozloze 35 m2, Praha- Západ, Dolní Břežany Nebytové prostory vhodné jako kanceláře o rozloze 35 m2, Praha- Západ, Dolní Břežany Nebytové prostory vhodné jako kanceláře o rozloze 35 m2, Praha- Západ, Dolní Břežany Nebytové prostory vhodné jako kanceláře o rozloze 35 m2, Praha- Západ, Dolní Břežany Nebytové prostory vhodné jako kanceláře o rozloze 35 m2, Praha- Západ, Dolní Břežany Nebytové prostory vhodné jako kanceláře o rozloze 35 m2, Praha- Západ, Dolní Břežany

Nebytové prostory vhodné pro zřízení kanceláří v ulici Pražská, Praha Západ- Dolní Břežany. Prostory se nacházejí ve 1. patře nové administrativní budovy. Zařízené prostory mají rozlohu 35m². V budově je zajištěno kryté parkoviště zabezpečené na dálkové ovládání plus CCTV za poplatek.V budově je recepce, sledování okolí budovy na CCTV se záznamem , úklid zelených a zpěvněných prostor. Dobrá dopravní dostupnost- před domem je zastávka autobusu, stanice metra Kačerov linky C vzdálena 20 minut autobusem. V objektu více volných prostorů i menších, info v RK. Fotografie ilustrativní.

49.964427
14.459787
Pražská, Dolní Břežany, Czech Republic
Cena
9 581 Kč
celková cena
Poplatky+ poplatky 2491Kč + DPH + pronájem garážového stání 1000,- Kč/měsíc + DPH
ID nabídky62589
AdresaPražská, Dolní Břežany
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patro1. patro
Užitná plocha35 m²
Garážano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Jiří Pospíšil
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

 • profesionálně vyškolení makléři
 • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
 • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
 • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
 • široká databáze poptávajících
 • regionální zastoupení v České republice
 • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter