Tato nemovitost není dostupná

Praha, zařízená kavárna k pronájmu 65m², ulice Myslíkova, Nové Město, odstupné

Praha, zařízená kavárna k pronájmu 65m2, ulice Myslíkova, Nové Město, odstupné Praha, zařízená kavárna k pronájmu 65m2, ulice Myslíkova, Nové Město, odstupné Praha, zařízená kavárna k pronájmu 65m2, ulice Myslíkova, Nové Město, odstupné Praha, zařízená kavárna k pronájmu 65m2, ulice Myslíkova, Nové Město, odstupné Praha, zařízená kavárna k pronájmu 65m2, ulice Myslíkova, Nové Město, odstupné Praha, zařízená kavárna k pronájmu 65m2, ulice Myslíkova, Nové Město, odstupné Praha, zařízená kavárna k pronájmu 65m2, ulice Myslíkova, Nové Město, odstupné Praha, zařízená kavárna k pronájmu 65m2, ulice Myslíkova, Nové Město, odstupné Praha, zařízená kavárna k pronájmu 65m2, ulice Myslíkova, Nové Město, odstupné Praha, zařízená kavárna k pronájmu 65m2, ulice Myslíkova, Nové Město, odstupné Praha, zařízená kavárna k pronájmu 65m2, ulice Myslíkova, Nové Město, odstupné Praha, zařízená kavárna k pronájmu 65m2, ulice Myslíkova, Nové Město, odstupné Praha, zařízená kavárna k pronájmu 65m2, ulice Myslíkova, Nové Město, odstupné Praha, zařízená kavárna k pronájmu 65m2, ulice Myslíkova, Nové Město, odstupné

Krásná plně zařízená nekuřácká kavárna k pronájmu o velikosti 65m² se nachází v rušné ulici Myslíkova, Praha 1, Nové Město. V létě je zde možnost předzahrádky 10m² před podnikem. Je zde zařízená kuchyň a bar. Kuchyně je kolaudována na studenou kuchyň. Jsou zde dámské a pánské toalety. Dopravní dostupnost – přímo na stanici tramvají. Předešlý nájemník požaduje odstupné ve výši milion čtyři sta tisíc korun a cena za zařízení a místo je pevná. Smlouva s majitelem domu může být uzavřena dlouhodobě a to na dobu 5 plus 5 let s opcí na tento prostor.

50.078148
14.418103
Myslíkova, Praha 1 - Nové Město, Czech Republic
Cena
30 000 Kč
za měsíc
Poplatky10000 Kč + 1800 služby
ID nabídky62580
AdresaMyslíkova, Praha 1 - Nové Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Užitná plocha65 m²
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter