Tato nemovitost není dostupná

Praha, částečně zařízené kancelářské prostory k pronájmu 60m², ulice Radlická, Smíchov

Praha, částečně zařízené kancelářské prostory k pronájmu 60m2, ulice Radlická, Smíchov Praha, částečně zařízené kancelářské prostory k pronájmu 60m2, ulice Radlická, Smíchov Praha, částečně zařízené kancelářské prostory k pronájmu 60m2, ulice Radlická, Smíchov Praha, částečně zařízené kancelářské prostory k pronájmu 60m2, ulice Radlická, Smíchov Praha, částečně zařízené kancelářské prostory k pronájmu 60m2, ulice Radlická, Smíchov Praha, částečně zařízené kancelářské prostory k pronájmu 60m2, ulice Radlická, Smíchov Praha, částečně zařízené kancelářské prostory k pronájmu 60m2, ulice Radlická, Smíchov Praha, částečně zařízené kancelářské prostory k pronájmu 60m2, ulice Radlická, Smíchov Praha, částečně zařízené kancelářské prostory k pronájmu 60m2, ulice Radlická, Smíchov Praha, částečně zařízené kancelářské prostory k pronájmu 60m2, ulice Radlická, Smíchov Praha, částečně zařízené kancelářské prostory k pronájmu 60m2, ulice Radlická, Smíchov Praha, částečně zařízené kancelářské prostory k pronájmu 60m2, ulice Radlická, Smíchov Praha, částečně zařízené kancelářské prostory k pronájmu 60m2, ulice Radlická, Smíchov Praha, částečně zařízené kancelářské prostory k pronájmu 60m2, ulice Radlická, Smíchov Praha, částečně zařízené kancelářské prostory k pronájmu 60m2, ulice Radlická, Smíchov Praha, částečně zařízené kancelářské prostory k pronájmu 60m2, ulice Radlická, Smíchov Praha, částečně zařízené kancelářské prostory k pronájmu 60m2, ulice Radlická, Smíchov

Kancelářské prostory, částečně zařízené, k pronájmu 60m² se nachází v přízemí cihlové budovy v ulici Radlická, Praha 5, Smíchov. Je zde kuchyňka, sprcha, toaleta. Možnost internetu. Jedná se o dvě průchozí místnosti. Občanská vybavenost – kavárny, restaurace, supermarket. Dopravní dostupnost – 1 minutu na stanici tramvají nebo 7 minut na stanici metra Smíchovské nádraží, linka B.

50.061758
14.402389
Radlická, Praha 5 - Smíchov, Czech Republic
Cena
8 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ 2500 poplatky
ID nabídky62539
AdresaRadlická, Praha 5 - Smíchov
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Užitná plocha60 m²
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter