Tato nemovitost není dostupná

Praha, kancelářské prostory k pronájmu 70m², Karlovo náměstí, Nové Město, parkování

Praha, kancelářské prostory k pronájmu 70m2, Karlovo náměstí, Nové Město, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 70m2, Karlovo náměstí, Nové Město, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 70m2, Karlovo náměstí, Nové Město, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 70m2, Karlovo náměstí, Nové Město, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 70m2, Karlovo náměstí, Nové Město, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 70m2, Karlovo náměstí, Nové Město, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 70m2, Karlovo náměstí, Nové Město, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 70m2, Karlovo náměstí, Nové Město, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 70m2, Karlovo náměstí, Nové Město, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 70m2, Karlovo náměstí, Nové Město, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 70m2, Karlovo náměstí, Nové Město, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 70m2, Karlovo náměstí, Nové Město, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 70m2, Karlovo náměstí, Nové Město, parkování

Kancelářské prostory k pronájmu 70m² se nachází ve zvýšeném přízemí cihlové budovy v ulici Karlovo náměstí, Praha 2, Nové Město. Jedná se o tři kanceláře, toalety, kuchyňský kout. Je zde internet, rozvody PC. Topení plynové. Na podlahách jsou koberce. Bezpečnostní dveře. Možnost pronájmu parkovacího stání za poplatek. Výborná dopravní dostupnost i občanská vybavenost.

50.076824
14.421331
Karlovo nám., Praha 2 - Nové Město, Czech Republic
Cena
14 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ 1000 služby + energie + 1500 parkování
ID nabídky62461
AdresaKarlovo nám., Praha 2 - Nové Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patrozvýšené přízemí
Užitná plocha70 m²
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter