Tato nemovitost není dostupná

Pronájem krásných pokojů v designovém hotelu v blízkosti centra Plzně

Pronájem krásných pokojů v designovém hotelu v blízkosti centra Plzně Pronájem krásných pokojů v designovém hotelu v blízkosti centra Plzně Pronájem krásných pokojů v designovém hotelu v blízkosti centra Plzně Pronájem krásných pokojů v designovém hotelu v blízkosti centra Plzně Pronájem krásných pokojů v designovém hotelu v blízkosti centra Plzně Pronájem krásných pokojů v designovém hotelu v blízkosti centra Plzně Pronájem krásných pokojů v designovém hotelu v blízkosti centra Plzně Pronájem krásných pokojů v designovém hotelu v blízkosti centra Plzně Pronájem krásných pokojů v designovém hotelu v blízkosti centra Plzně Pronájem krásných pokojů v designovém hotelu v blízkosti centra Plzně Pronájem krásných pokojů v designovém hotelu v blízkosti centra Plzně Pronájem krásných pokojů v designovém hotelu v blízkosti centra Plzně Pronájem krásných pokojů v designovém hotelu v blízkosti centra Plzně Pronájem krásných pokojů v designovém hotelu v blízkosti centra Plzně Pronájem krásných pokojů v designovém hotelu v blízkosti centra Plzně Pronájem krásných pokojů v designovém hotelu v blízkosti centra Plzně Pronájem krásných pokojů v designovém hotelu v blízkosti centra Plzně

Nabízíme ubytování v 31 prostorných a stylových pokojích, které na Vás zapůsobí svou útulnou atmosférou a originálním nábytkem navrženým speciálně pro tento hotel. Prostorné a zařízené pokoje s vlastní koupelnou ( vana nebo sprchový kout ) a WC, postel queenbed. Většina pokojů nabízí možnost ubytování 3. – 4. osoby na rozkládacím lůžku. Možnost pronájmu Single room, Double room, Suite Business, Suit LUX a také pokoje pro tělesně postižené. Internetové připojení ZDARMA po celém hotelu, individuální klimatizace v jednotlivých pokojích. V ceně pokoje zahrnuta snídaně formou Švédských stolů. Možnost pronájmu celého patra s pěti pokoji ( každý s vlastní koupelnou ) za výhodnější cenu. Informace o cenách u realitního makléře.

Kanalizace

kanalizace

Vytápění

ostatní

Voda

dálkový vodovod
49.744649
13.386590
Nádražní, Plzeň, Czech Republic
Cena Info v RK
ID nabídky62433
AdresaNádražní, Plzeň
Budovacihlová
Stavpo rekonstrukci
Patro2. patro
Užitná plocha30 m²
Výtahano
Zařízenoano
Bezbariérový přístupano
PENBE
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

pobočka Plzeň
makléř

Kancelář: Pobočka Plzeň

Mobilní telefon: +420 608 444 030

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter