Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásný zrekonstruovaný RD 5+1 k pronájmu, sauna, zahrada, garáž, Praha 4, Šeberov

Praha, krásný zrekonstruovaný RD 5+1 k pronájmu, sauna, zahrada, garáž, Praha 4, Šeberov Praha, krásný zrekonstruovaný RD 5+1 k pronájmu, sauna, zahrada, garáž, Praha 4, Šeberov Praha, krásný zrekonstruovaný RD 5+1 k pronájmu, sauna, zahrada, garáž, Praha 4, Šeberov Praha, krásný zrekonstruovaný RD 5+1 k pronájmu, sauna, zahrada, garáž, Praha 4, Šeberov Praha, krásný zrekonstruovaný RD 5+1 k pronájmu, sauna, zahrada, garáž, Praha 4, Šeberov Praha, krásný zrekonstruovaný RD 5+1 k pronájmu, sauna, zahrada, garáž, Praha 4, Šeberov Praha, krásný zrekonstruovaný RD 5+1 k pronájmu, sauna, zahrada, garáž, Praha 4, Šeberov Praha, krásný zrekonstruovaný RD 5+1 k pronájmu, sauna, zahrada, garáž, Praha 4, Šeberov Praha, krásný zrekonstruovaný RD 5+1 k pronájmu, sauna, zahrada, garáž, Praha 4, Šeberov Praha, krásný zrekonstruovaný RD 5+1 k pronájmu, sauna, zahrada, garáž, Praha 4, Šeberov Praha, krásný zrekonstruovaný RD 5+1 k pronájmu, sauna, zahrada, garáž, Praha 4, Šeberov Praha, krásný zrekonstruovaný RD 5+1 k pronájmu, sauna, zahrada, garáž, Praha 4, Šeberov Praha, krásný zrekonstruovaný RD 5+1 k pronájmu, sauna, zahrada, garáž, Praha 4, Šeberov Praha, krásný zrekonstruovaný RD 5+1 k pronájmu, sauna, zahrada, garáž, Praha 4, Šeberov Praha, krásný zrekonstruovaný RD 5+1 k pronájmu, sauna, zahrada, garáž, Praha 4, Šeberov Praha, krásný zrekonstruovaný RD 5+1 k pronájmu, sauna, zahrada, garáž, Praha 4, Šeberov Praha, krásný zrekonstruovaný RD 5+1 k pronájmu, sauna, zahrada, garáž, Praha 4, Šeberov Praha, krásný zrekonstruovaný RD 5+1 k pronájmu, sauna, zahrada, garáž, Praha 4, Šeberov Praha, krásný zrekonstruovaný RD 5+1 k pronájmu, sauna, zahrada, garáž, Praha 4, Šeberov Praha, krásný zrekonstruovaný RD 5+1 k pronájmu, sauna, zahrada, garáž, Praha 4, Šeberov Praha, krásný zrekonstruovaný RD 5+1 k pronájmu, sauna, zahrada, garáž, Praha 4, Šeberov Praha, krásný zrekonstruovaný RD 5+1 k pronájmu, sauna, zahrada, garáž, Praha 4, Šeberov Praha, krásný zrekonstruovaný RD 5+1 k pronájmu, sauna, zahrada, garáž, Praha 4, Šeberov Praha, krásný zrekonstruovaný RD 5+1 k pronájmu, sauna, zahrada, garáž, Praha 4, Šeberov Praha, krásný zrekonstruovaný RD 5+1 k pronájmu, sauna, zahrada, garáž, Praha 4, Šeberov Praha, krásný zrekonstruovaný RD 5+1 k pronájmu, sauna, zahrada, garáž, Praha 4, Šeberov Praha, krásný zrekonstruovaný RD 5+1 k pronájmu, sauna, zahrada, garáž, Praha 4, Šeberov Praha, krásný zrekonstruovaný RD 5+1 k pronájmu, sauna, zahrada, garáž, Praha 4, Šeberov Praha, krásný zrekonstruovaný RD 5+1 k pronájmu, sauna, zahrada, garáž, Praha 4, Šeberov

Praha, nabízíme k pronájmu krásný nezařízený rodinný dům 5+1. Dům je dobře situovaný a nedávno zrekonstruovaný. Obytná plocha je 230 m² a zahrada 700 m² nabízí dostatek prostoru i pro početnější rodinu.

Ve vyvýšeném přízemí se nachází:

 • prostorná hala ze které je volný přístup do všech dalších místností,
 • velký na jih situovaný obývací pokoj s krbem, podlahovým vytápěním a přímým spojením na terasu a zahradu
 • pracovna též s přímým výstupem na zahradu
 • zařízená prostorná kuchyň s myčkou, varnou deskou ledničkou, klasickou a mikrovlnou troubou
 • prostorná místnost domácích prací
 • koupelna s vanou a denním světlem
 • samostatné WC a – komora.

Podlahy jsou pokryté světlou dlažbou která dodává domu velmi příjemný charakter.

V prvním patře se jsou

 • velká na jih orientovaná ložnice s přístupem na balkón a hezkým výhledem do okolí
 • dětský vzdušný pokoj s částečně otevřeným krovem
 • druhý dětský pokoj s jižním výhledem
 • zařízená šatna vestavěnými skříněmi
 • koupelna s vanou a střešním oknem a – samostatné WC.

V pokojích je plovoucí podlaha v barvě dřeva, chodba je pokryta dlažbou.

V suterénu domu je

 • dvojgaráž se samostatnými vjezdy a elektricky otevíratelnými vra­ty
 • sauna pro čtyři osoby
 • hobby místnost
 • prádelna
 • pokoj pro volné využití.

Ústřední vytápění plynem a podlahové topení v obývacím pokoji zaručují velmí komfortní a bezúdržbový provoz. Nedávno provedené zateplení celého domu které dále snížilo náklady na otop. Ohřev teplé vody je úsporně a komfortně též realizován centrálně plynem.

Zahrada: Zahrada nabízí příjemné místo k odpočinku. Z vyvýšené terasy je možno po schodech sejít do hezky členěné zahrady s vzrostlými stromy. Část zahrady je oseta trávou a nabízí možnost aktivitám, další část je pokryta oblázky, a třetí část je hezky osázena dřevinami a květinami. Zahradní nábytek, gril, či nářadí je možno uschovat v dřevěném domečku.

Krásná adresa pro bydlení. V okolí dostatek zeleně, nedaleko Hrnčířské louky se soustavou rybníků. Kompletní občanská vybavenost a skvělá dopravní dostupnost.

50.011017
14.511301
Tužebníková, Praha 4 - Šeberov, Czech Republic
Cena
50 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky62432
AdresaTužebníková, Praha 4 - Šeberov
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Počet pater1
Užitná plocha230 m²
Plocha pozemku900 m²
Zahradaano (700 m²)
Garážano
Sklepano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Italsky

Markéta Svitáková
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

 • profesionálně vyškolení makléři
 • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
 • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
 • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
 • široká databáze poptávajících
 • regionální zastoupení v České republice
 • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter