Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásná zařízená kavárna/restaurace k pronájmu, Saratovská, Strašnice, 90 m²

Praha, krásná zařízená kavárna/restaurace k pronájmu, Saratovská, Strašnice, 90 m2 Praha, krásná zařízená kavárna/restaurace k pronájmu, Saratovská, Strašnice, 90 m2 Praha, krásná zařízená kavárna/restaurace k pronájmu, Saratovská, Strašnice, 90 m2 Praha, krásná zařízená kavárna/restaurace k pronájmu, Saratovská, Strašnice, 90 m2 Praha, krásná zařízená kavárna/restaurace k pronájmu, Saratovská, Strašnice, 90 m2 Praha, krásná zařízená kavárna/restaurace k pronájmu, Saratovská, Strašnice, 90 m2 Praha, krásná zařízená kavárna/restaurace k pronájmu, Saratovská, Strašnice, 90 m2 Praha, krásná zařízená kavárna/restaurace k pronájmu, Saratovská, Strašnice, 90 m2 Praha, krásná zařízená kavárna/restaurace k pronájmu, Saratovská, Strašnice, 90 m2 Praha, krásná zařízená kavárna/restaurace k pronájmu, Saratovská, Strašnice, 90 m2 Praha, krásná zařízená kavárna/restaurace k pronájmu, Saratovská, Strašnice, 90 m2 Praha, krásná zařízená kavárna/restaurace k pronájmu, Saratovská, Strašnice, 90 m2 Praha, krásná zařízená kavárna/restaurace k pronájmu, Saratovská, Strašnice, 90 m2 Praha, krásná zařízená kavárna/restaurace k pronájmu, Saratovská, Strašnice, 90 m2 Praha, krásná zařízená kavárna/restaurace k pronájmu, Saratovská, Strašnice, 90 m2 Praha, krásná zařízená kavárna/restaurace k pronájmu, Saratovská, Strašnice, 90 m2 Praha, krásná zařízená kavárna/restaurace k pronájmu, Saratovská, Strašnice, 90 m2

Krásný zařízený nebytový prostor – zavedená kavárna/restaurace k pronájmu o celkové rozloze 90 m2 se nachází v přízemí činžovního domu na Praze 10 – Strašnice. Prostor se stává z 2 místností, kuchyně (sporák, lednice, myčka), kanceláře, šatny pro personál a sociálky (sprcha + wc pro personál + 2× wc pro veřejnost). Součástí kavárny jsou dřevěné kavárenské stoly, dřevěné kavárenské židle, dřevěné barové židle, dřevěné lavice, vybavení baru, sestava polic/regálů a nová vzduchotechnika. Vytápění prostřednictvím WAW. Na podlahách jsou dřevěné parkety a dlažba. Vchod samostatný z ulice. Atraktivní lokalita s vynikající dopravní dostupností – tramvajová zastávka „Vinice“ 2 minuty chůze. metro „A“ Strašnická 7 minut chůze.

50.076053
14.492264
Saratovská, Praha 10 - Strašnice, Czech Republic
Cena
15 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ energie
ID nabídky62431
AdresaSaratovská, Praha 10 - Strašnice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Užitná plocha90 m²
Výtahne
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Tomáš Vladyka
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter