Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásný nezařízený nebytový prostor - kanceláře po rekonstrukci, k pronájmu, K Dolům, Modřany, komora, 120 m²

Praha, krásný nezařízený nebytový prostor - kanceláře po rekonstrukci, k pronájmu, K Dolům, Modřany, komora, 120 m2 Praha, krásný nezařízený nebytový prostor - kanceláře po rekonstrukci, k pronájmu, K Dolům, Modřany, komora, 120 m2 Praha, krásný nezařízený nebytový prostor - kanceláře po rekonstrukci, k pronájmu, K Dolům, Modřany, komora, 120 m2 Praha, krásný nezařízený nebytový prostor - kanceláře po rekonstrukci, k pronájmu, K Dolům, Modřany, komora, 120 m2 Praha, krásný nezařízený nebytový prostor - kanceláře po rekonstrukci, k pronájmu, K Dolům, Modřany, komora, 120 m2 Praha, krásný nezařízený nebytový prostor - kanceláře po rekonstrukci, k pronájmu, K Dolům, Modřany, komora, 120 m2 Praha, krásný nezařízený nebytový prostor - kanceláře po rekonstrukci, k pronájmu, K Dolům, Modřany, komora, 120 m2 Praha, krásný nezařízený nebytový prostor - kanceláře po rekonstrukci, k pronájmu, K Dolům, Modřany, komora, 120 m2 Praha, krásný nezařízený nebytový prostor - kanceláře po rekonstrukci, k pronájmu, K Dolům, Modřany, komora, 120 m2 Praha, krásný nezařízený nebytový prostor - kanceláře po rekonstrukci, k pronájmu, K Dolům, Modřany, komora, 120 m2 Praha, krásný nezařízený nebytový prostor - kanceláře po rekonstrukci, k pronájmu, K Dolům, Modřany, komora, 120 m2 Praha, krásný nezařízený nebytový prostor - kanceláře po rekonstrukci, k pronájmu, K Dolům, Modřany, komora, 120 m2 Praha, krásný nezařízený nebytový prostor - kanceláře po rekonstrukci, k pronájmu, K Dolům, Modřany, komora, 120 m2 Praha, krásný nezařízený nebytový prostor - kanceláře po rekonstrukci, k pronájmu, K Dolům, Modřany, komora, 120 m2 Praha, krásný nezařízený nebytový prostor - kanceláře po rekonstrukci, k pronájmu, K Dolům, Modřany, komora, 120 m2 Praha, krásný nezařízený nebytový prostor - kanceláře po rekonstrukci, k pronájmu, K Dolům, Modřany, komora, 120 m2

Krásný nezařízený nebytový prostor (3+kk) k pronájmu po rekonstrukci o celkové výměře cca 120 m2 s komorou (6m²) se nachází v 1.NP panelové budovy na Praze 4 – Modřany. Prostor vhodný pro provoz kanceláře či prodejny. Stává se z velké kanceláře, skladovacího prostoru, malé kanceláře, kuchyňky a toalety. Kuchynka je vybavena elektrickou ploténkou na vaření, lednicí, mikrovlnou troubou a myčkou. Vytápění prostřednictvím ústředního topení (v domě). Na podlahách jsou koberce, pvc a dlažba. Prostor je chráněn alarmem. K dispozici kabel k připojení k O2. Klidná lokalita s vynikající občanskou vybaveností a dopravní dostupností. Poblíž jsou restaurace, supermarket Albert, obchody, lékárna, bankomat a autobusová zastávka „Obchodní náměstí“, z které se dostanete na metro „C“ Kačerov do 18 minut či tramvají do 16 minut na metro „B“ Karlovo náměstí.

50.002745
14.406339
K dolům, Praha 4 - Modřany, Czech Republic
Cena
13 500 Kč
za měsíc
Poplatky+ energie
ID nabídky62411
AdresaK dolům, Praha 4 - Modřany
Budovapanelová
Stavpo rekonstrukci
Patropřízemí
Užitná plocha100 m²
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Španělsky

Marcela Špetová, MBA
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter