Tato nemovitost není dostupná

Praha, k pronájmu zavedený bar, Praha 8, ul.Pod Plynojemem, Libeň

Praha, k pronájmu zavedený bar, Praha 8, ul.Pod Plynojemem, Libeň Praha, k pronájmu zavedený bar, Praha 8, ul.Pod Plynojemem, Libeň Praha, k pronájmu zavedený bar, Praha 8, ul.Pod Plynojemem, Libeň Praha, k pronájmu zavedený bar, Praha 8, ul.Pod Plynojemem, Libeň Praha, k pronájmu zavedený bar, Praha 8, ul.Pod Plynojemem, Libeň Praha, k pronájmu zavedený bar, Praha 8, ul.Pod Plynojemem, Libeň Praha, k pronájmu zavedený bar, Praha 8, ul.Pod Plynojemem, Libeň Praha, k pronájmu zavedený bar, Praha 8, ul.Pod Plynojemem, Libeň Praha, k pronájmu zavedený bar, Praha 8, ul.Pod Plynojemem, Libeň Praha, k pronájmu zavedený bar, Praha 8, ul.Pod Plynojemem, Libeň Praha, k pronájmu zavedený bar, Praha 8, ul.Pod Plynojemem, Libeň Praha, k pronájmu zavedený bar, Praha 8, ul.Pod Plynojemem, Libeň Praha, k pronájmu zavedený bar, Praha 8, ul.Pod Plynojemem, Libeň Praha, k pronájmu zavedený bar, Praha 8, ul.Pod Plynojemem, Libeň Praha, k pronájmu zavedený bar, Praha 8, ul.Pod Plynojemem, Libeň

Nabízíme k pronájmu zavedený bar / hudební klub mezi Invalidovnou a Palmovkou. Klub se rozkládá v přízemí a suterénu činžovního domu. V horním patře bar se sezením. V dolním patře nově zrekonstruovaný druhý bar, taneční parket a příprava na rozšíření. Odhlučněno. K dispozici zahrádka ve vnitrobloku přístupná z ulice. Je zde plynový kotel, 2× lednice, 2× bar, nová TV, 2× vzduchotechnika. Nová venkovní fasáda. K dispozici garáž. Celková rozloha cca 200m. Prostor se pronajímá plně vybaven kromě zvukové aparatury v dolním patře. Objekt se nachází přímo naproti vchodu hotelu Olympik a přímo vedle hostelu Altis – vysoká koncentrace turistů. Je možno pronajmout si kancelář za 5000/měs. Bez závazků k dodavatelům. Možnost změny využití. Nájemní smlouva minimálně na 1 rok. Časově omezená nabídka.

50.099348
14.470330
Pod plynojemem, Praha 8 - Libeň, Czech Republic
Cena
25 000 Kč
celková cena
Poplatky+ poplatky cca 4000 Kč
ID nabídky62406
AdresaPod plynojemem, Praha 8 - Libeň
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Užitná plocha200 m²
Výtahne
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Jiří Pospíšil
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter