Tato nemovitost již byla pronajata

3x ložnice - zařízený byt 5+1 na Vinohradské ul. Vhodný i pro spolubydlící (studenti,angl.učitelé)

3x ložnice - zařízený byt 5+1 na Vinohradské ul. Vhodný i pro spolubydlící (studenti,angl.učitelé) 3x ložnice - zařízený byt 5+1 na Vinohradské ul. Vhodný i pro spolubydlící (studenti,angl.učitelé) 3x ložnice - zařízený byt 5+1 na Vinohradské ul. Vhodný i pro spolubydlící (studenti,angl.učitelé) 3x ložnice - zařízený byt 5+1 na Vinohradské ul. Vhodný i pro spolubydlící (studenti,angl.učitelé) 3x ložnice - zařízený byt 5+1 na Vinohradské ul. Vhodný i pro spolubydlící (studenti,angl.učitelé) 3x ložnice - zařízený byt 5+1 na Vinohradské ul. Vhodný i pro spolubydlící (studenti,angl.učitelé) 3x ložnice - zařízený byt 5+1 na Vinohradské ul. Vhodný i pro spolubydlící (studenti,angl.učitelé) 3x ložnice - zařízený byt 5+1 na Vinohradské ul. Vhodný i pro spolubydlící (studenti,angl.učitelé) 3x ložnice - zařízený byt 5+1 na Vinohradské ul. Vhodný i pro spolubydlící (studenti,angl.učitelé) 3x ložnice - zařízený byt 5+1 na Vinohradské ul. Vhodný i pro spolubydlící (studenti,angl.učitelé) 3x ložnice - zařízený byt 5+1 na Vinohradské ul. Vhodný i pro spolubydlící (studenti,angl.učitelé) 3x ložnice - zařízený byt 5+1 na Vinohradské ul. Vhodný i pro spolubydlící (studenti,angl.učitelé) 3x ložnice - zařízený byt 5+1 na Vinohradské ul. Vhodný i pro spolubydlící (studenti,angl.učitelé) 3x ložnice - zařízený byt 5+1 na Vinohradské ul. Vhodný i pro spolubydlící (studenti,angl.učitelé) 3x ložnice - zařízený byt 5+1 na Vinohradské ul. Vhodný i pro spolubydlící (studenti,angl.učitelé)

Velice krásný byt ve 4. patře zrekonstruovaného domu. Byt je klidný, situovaný jak do ulice, tak do dvora. Zařízený, popřípadě se lze o dalším dozařízení dohodnout. V koupelně je vana a sprchový kout, kuchyně je plně zařízená, myčka, sklokeramická deska…, toaleta je zvlášť. V bytě je pohybové bezpečnostní zařízení, dům je hlídán kamerou a satelitní příjem. K dispozici za příplatek parkovací místo za cca 3 až 4 tisíce měsíčně. Dům se nachází asi tak 3 minuty chůze od Václavského náměstí, nebo 50 metrů od tramvajové zastávky. Občanská vybavenost excelentní.

Vytápění

ústřední topení
50.078237
14.435546
Vinohradská, Praha 2 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
26 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky6237
AdresaVinohradská, Praha 2 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro4. patro
Užitná plocha120 m²
Terasane
Balkónne
Sklepne
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Young
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter