Tato nemovitost není dostupná

Prodej prostorného a světlého bytu 4+1 s lodžií, jídelnou a komorou, 79 m², sklep, Plzeň, ulice Elišky Krásnohorské

Prodej prostorného a světlého bytu 4+1 s lodžií, jídelnou a komorou, 79 m2, sklep, Plzeň, ulice Elišky Krásnohorské Prodej prostorného a světlého bytu 4+1 s lodžií, jídelnou a komorou, 79 m2, sklep, Plzeň, ulice Elišky Krásnohorské Prodej prostorného a světlého bytu 4+1 s lodžií, jídelnou a komorou, 79 m2, sklep, Plzeň, ulice Elišky Krásnohorské Prodej prostorného a světlého bytu 4+1 s lodžií, jídelnou a komorou, 79 m2, sklep, Plzeň, ulice Elišky Krásnohorské Prodej prostorného a světlého bytu 4+1 s lodžií, jídelnou a komorou, 79 m2, sklep, Plzeň, ulice Elišky Krásnohorské Prodej prostorného a světlého bytu 4+1 s lodžií, jídelnou a komorou, 79 m2, sklep, Plzeň, ulice Elišky Krásnohorské Prodej prostorného a světlého bytu 4+1 s lodžií, jídelnou a komorou, 79 m2, sklep, Plzeň, ulice Elišky Krásnohorské Prodej prostorného a světlého bytu 4+1 s lodžií, jídelnou a komorou, 79 m2, sklep, Plzeň, ulice Elišky Krásnohorské Prodej prostorného a světlého bytu 4+1 s lodžií, jídelnou a komorou, 79 m2, sklep, Plzeň, ulice Elišky Krásnohorské Prodej prostorného a světlého bytu 4+1 s lodžií, jídelnou a komorou, 79 m2, sklep, Plzeň, ulice Elišky Krásnohorské Prodej prostorného a světlého bytu 4+1 s lodžií, jídelnou a komorou, 79 m2, sklep, Plzeň, ulice Elišky Krásnohorské Prodej prostorného a světlého bytu 4+1 s lodžií, jídelnou a komorou, 79 m2, sklep, Plzeň, ulice Elišky Krásnohorské Prodej prostorného a světlého bytu 4+1 s lodžií, jídelnou a komorou, 79 m2, sklep, Plzeň, ulice Elišky Krásnohorské Prodej prostorného a světlého bytu 4+1 s lodžií, jídelnou a komorou, 79 m2, sklep, Plzeň, ulice Elišky Krásnohorské Prodej prostorného a světlého bytu 4+1 s lodžií, jídelnou a komorou, 79 m2, sklep, Plzeň, ulice Elišky Krásnohorské Prodej prostorného a světlého bytu 4+1 s lodžií, jídelnou a komorou, 79 m2, sklep, Plzeň, ulice Elišky Krásnohorské Prodej prostorného a světlého bytu 4+1 s lodžií, jídelnou a komorou, 79 m2, sklep, Plzeň, ulice Elišky Krásnohorské Prodej prostorného a světlého bytu 4+1 s lodžií, jídelnou a komorou, 79 m2, sklep, Plzeň, ulice Elišky Krásnohorské Prodej prostorného a světlého bytu 4+1 s lodžií, jídelnou a komorou, 79 m2, sklep, Plzeň, ulice Elišky Krásnohorské Prodej prostorného a světlého bytu 4+1 s lodžií, jídelnou a komorou, 79 m2, sklep, Plzeň, ulice Elišky Krásnohorské Prodej prostorného a světlého bytu 4+1 s lodžií, jídelnou a komorou, 79 m2, sklep, Plzeň, ulice Elišky Krásnohorské Prodej prostorného a světlého bytu 4+1 s lodžií, jídelnou a komorou, 79 m2, sklep, Plzeň, ulice Elišky Krásnohorské Prodej prostorného a světlého bytu 4+1 s lodžií, jídelnou a komorou, 79 m2, sklep, Plzeň, ulice Elišky Krásnohorské Prodej prostorného a světlého bytu 4+1 s lodžií, jídelnou a komorou, 79 m2, sklep, Plzeň, ulice Elišky Krásnohorské

Nabízíme k prodeji zrekonstruovaný a velice prostorný byt 4+1 s lodžií, jídelnou a komorou, která může sloužit jako šatna, v klidné lokalitě Plzně v ulici Elišky Krásnohorské. Bytová jednotka o velikosti 79 m2 se nachází ve 3. patře panelového domu, který prošel kompletní revitalizací – nová okna, fasáda, výtah, vchody, balkony. Byt má nové bezpečnostní vchodové dveře, interiérové dveře, kuchyňskou linku, koupelnu, toaletu, která je zvlášť, nové rozvody vody i elektrické rozvody ( včetně revize ) a v kuchyni a jídelně je nová dlažba. Byt se skládá ze 4 místností, spojovací chodby, předsíně, prostorné komory/šatny, toalety, koupelny, jídelny, kuchyně a lodžie, že které je krásný výhled na celou Plzeň. Veškeré informace o této zakázce získáte u makléře. Vytápění ústřední. Parkovat lze bez problémů před domem. V okolí domu veškerá občanská vybavenost, zastávky MHD téměř u domu. Nízké provozní náklady. Tuto nemovitost lze financovat úvěrem nebo hypotékou. V rámci služeb RK je i finanční poradenství zdarma.

Občanská vybavenost

tramvaj
bus
bankomat
lékárna
školka
škola
pošta

Kanalizace

kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Voda

dálkový vodovod
49.768049
13.369929
E. Krásnohorské, Plzeň, Czech Republic
Cena
2 140 000 Kč
celková cena
Poplatky+ právní servis a provize zprostředkovateli
ID nabídky62361
AdresaE. Krásnohorské, Plzeň
Budovapanelová
Stavpo rekonstrukci
Vlastnictvíosobní
Patro3. patro
Užitná plocha79 m²
Lodžieano
Sklepano
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Jakub Hnilica
fotograf, makléř prodeje

Kancelář: Pobočka Plzeň

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter