Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásný částečně zařízený byt 2+kk k pronájmu, částečná rekonstrukce, Veletržní, Holešovice, 55 m²

Praha, krásný částečně zařízený byt 2+kk k pronájmu, částečná rekonstrukce, Veletržní, Holešovice, 55 m2 Praha, krásný částečně zařízený byt 2+kk k pronájmu, částečná rekonstrukce, Veletržní, Holešovice, 55 m2 Praha, krásný částečně zařízený byt 2+kk k pronájmu, částečná rekonstrukce, Veletržní, Holešovice, 55 m2 Praha, krásný částečně zařízený byt 2+kk k pronájmu, částečná rekonstrukce, Veletržní, Holešovice, 55 m2 Praha, krásný částečně zařízený byt 2+kk k pronájmu, částečná rekonstrukce, Veletržní, Holešovice, 55 m2 Praha, krásný částečně zařízený byt 2+kk k pronájmu, částečná rekonstrukce, Veletržní, Holešovice, 55 m2 Praha, krásný částečně zařízený byt 2+kk k pronájmu, částečná rekonstrukce, Veletržní, Holešovice, 55 m2 Praha, krásný částečně zařízený byt 2+kk k pronájmu, částečná rekonstrukce, Veletržní, Holešovice, 55 m2 Praha, krásný částečně zařízený byt 2+kk k pronájmu, částečná rekonstrukce, Veletržní, Holešovice, 55 m2 Praha, krásný částečně zařízený byt 2+kk k pronájmu, částečná rekonstrukce, Veletržní, Holešovice, 55 m2 Praha, krásný částečně zařízený byt 2+kk k pronájmu, částečná rekonstrukce, Veletržní, Holešovice, 55 m2 Praha, krásný částečně zařízený byt 2+kk k pronájmu, částečná rekonstrukce, Veletržní, Holešovice, 55 m2 Praha, krásný částečně zařízený byt 2+kk k pronájmu, částečná rekonstrukce, Veletržní, Holešovice, 55 m2 Praha, krásný částečně zařízený byt 2+kk k pronájmu, částečná rekonstrukce, Veletržní, Holešovice, 55 m2 Praha, krásný částečně zařízený byt 2+kk k pronájmu, částečná rekonstrukce, Veletržní, Holešovice, 55 m2 Praha, krásný částečně zařízený byt 2+kk k pronájmu, částečná rekonstrukce, Veletržní, Holešovice, 55 m2 Praha, krásný částečně zařízený byt 2+kk k pronájmu, částečná rekonstrukce, Veletržní, Holešovice, 55 m2

Krásný částečně zařízený byt 2+kk o celkové rozloze 55 m2 po částečné rekonstrukci (nová koupelna a plastová okna) se nachází ve 4. patře cihlového domu s výtahem na Praze 7 – Holešovice. Kuchyně zařízená plynovým vařičem, digestořím a elektrickou troubou. Koupelna s vanou, pračkou a toaletou. Na podlahách jsou dřevěné parkety a dlažba. Veškerá občanská vybavenost v okolí – restaurace, základní školy, školky, parky (Stromovka), Billa supermarket, Žabka potraviny, lékárny a jiné. Vynikající dopravní dostupnost – tramvajová zastávka „Kamenická“, z které se dostanete do 4 minut na metro „C“ Vltavská.

50.101070
14.427801
Veletržní, Praha 7 - Holešovice, Czech Republic
Cena
9 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 3.000,- Kč
ID nabídky62359
AdresaVeletržní, Praha 7 - Holešovice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro4. patro
Užitná plocha55 m²
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Španělsky

Marcela Špetová, MBA
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter