Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásná zařízená restaurace k pronájmu, Grafická, Smíchov, parkovací stání, terasa, 80 m²

Praha, krásná zařízená restaurace k pronájmu, Grafická, Smíchov, parkovací stání, terasa, 80 m2 Praha, krásná zařízená restaurace k pronájmu, Grafická, Smíchov, parkovací stání, terasa, 80 m2 Praha, krásná zařízená restaurace k pronájmu, Grafická, Smíchov, parkovací stání, terasa, 80 m2 Praha, krásná zařízená restaurace k pronájmu, Grafická, Smíchov, parkovací stání, terasa, 80 m2 Praha, krásná zařízená restaurace k pronájmu, Grafická, Smíchov, parkovací stání, terasa, 80 m2 Praha, krásná zařízená restaurace k pronájmu, Grafická, Smíchov, parkovací stání, terasa, 80 m2 Praha, krásná zařízená restaurace k pronájmu, Grafická, Smíchov, parkovací stání, terasa, 80 m2 Praha, krásná zařízená restaurace k pronájmu, Grafická, Smíchov, parkovací stání, terasa, 80 m2 Praha, krásná zařízená restaurace k pronájmu, Grafická, Smíchov, parkovací stání, terasa, 80 m2 Praha, krásná zařízená restaurace k pronájmu, Grafická, Smíchov, parkovací stání, terasa, 80 m2 Praha, krásná zařízená restaurace k pronájmu, Grafická, Smíchov, parkovací stání, terasa, 80 m2 Praha, krásná zařízená restaurace k pronájmu, Grafická, Smíchov, parkovací stání, terasa, 80 m2 Praha, krásná zařízená restaurace k pronájmu, Grafická, Smíchov, parkovací stání, terasa, 80 m2

Krásná zařízená restaurace k pronájmu o celkové rozloze 80 m2 s terasou se nachází ve sníženém přízemí cihlového domu na Praze 5 – Smíchov. K prostorům náleží dvě parkovací stání před domem. Plně zařízená kuchyně a místnosti k sezení s barem. Dvě privátní toalety. Na podlahách je dlažba. Vytápění prostřednictvím plyn. etážního topení. Atraktivní lokalita s vynikající dopravní dostupností – tramvajová zastávka „Bertramka“ 2 minuty chůze, z které se dostanete na metro „B“ Anděl do 4 minut.

50.073177
14.393961
Grafická, Praha 5 - Smíchov, Czech Republic
Cena
25 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ elektřina cca 6.000,- Kč + plyn 6.000,- Kč + voda 1.000,- Kč
ID nabídky62340
AdresaGrafická, Praha 5 - Smíchov
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patrosnížené přízemí
Užitná plocha80 m²
Terasaano
Výtahne
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Jiří Pospíšil
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter