Tato nemovitost není dostupná

Rodinný dům 5+kk k prodeji, 205 m², zahrada, bazén, Praha-západ, Hostivice-Břve, ulice U Obory

Rodinný dům 5+kk k prodeji, 205 m2, zahrada, bazén, Praha-západ, Hostivice-Břve, ulice U Obory Rodinný dům 5+kk k prodeji, 205 m2, zahrada, bazén, Praha-západ, Hostivice-Břve, ulice U Obory Rodinný dům 5+kk k prodeji, 205 m2, zahrada, bazén, Praha-západ, Hostivice-Břve, ulice U Obory Rodinný dům 5+kk k prodeji, 205 m2, zahrada, bazén, Praha-západ, Hostivice-Břve, ulice U Obory Rodinný dům 5+kk k prodeji, 205 m2, zahrada, bazén, Praha-západ, Hostivice-Břve, ulice U Obory Rodinný dům 5+kk k prodeji, 205 m2, zahrada, bazén, Praha-západ, Hostivice-Břve, ulice U Obory Rodinný dům 5+kk k prodeji, 205 m2, zahrada, bazén, Praha-západ, Hostivice-Břve, ulice U Obory Rodinný dům 5+kk k prodeji, 205 m2, zahrada, bazén, Praha-západ, Hostivice-Břve, ulice U Obory Rodinný dům 5+kk k prodeji, 205 m2, zahrada, bazén, Praha-západ, Hostivice-Břve, ulice U Obory Rodinný dům 5+kk k prodeji, 205 m2, zahrada, bazén, Praha-západ, Hostivice-Břve, ulice U Obory Rodinný dům 5+kk k prodeji, 205 m2, zahrada, bazén, Praha-západ, Hostivice-Břve, ulice U Obory Rodinný dům 5+kk k prodeji, 205 m2, zahrada, bazén, Praha-západ, Hostivice-Břve, ulice U Obory Rodinný dům 5+kk k prodeji, 205 m2, zahrada, bazén, Praha-západ, Hostivice-Břve, ulice U Obory Rodinný dům 5+kk k prodeji, 205 m2, zahrada, bazén, Praha-západ, Hostivice-Břve, ulice U Obory Rodinný dům 5+kk k prodeji, 205 m2, zahrada, bazén, Praha-západ, Hostivice-Břve, ulice U Obory Rodinný dům 5+kk k prodeji, 205 m2, zahrada, bazén, Praha-západ, Hostivice-Břve, ulice U Obory Rodinný dům 5+kk k prodeji, 205 m2, zahrada, bazén, Praha-západ, Hostivice-Břve, ulice U Obory Rodinný dům 5+kk k prodeji, 205 m2, zahrada, bazén, Praha-západ, Hostivice-Břve, ulice U Obory Rodinný dům 5+kk k prodeji, 205 m2, zahrada, bazén, Praha-západ, Hostivice-Břve, ulice U Obory Rodinný dům 5+kk k prodeji, 205 m2, zahrada, bazén, Praha-západ, Hostivice-Břve, ulice U Obory Rodinný dům 5+kk k prodeji, 205 m2, zahrada, bazén, Praha-západ, Hostivice-Břve, ulice U Obory Rodinný dům 5+kk k prodeji, 205 m2, zahrada, bazén, Praha-západ, Hostivice-Břve, ulice U Obory Rodinný dům 5+kk k prodeji, 205 m2, zahrada, bazén, Praha-západ, Hostivice-Břve, ulice U Obory Rodinný dům 5+kk k prodeji, 205 m2, zahrada, bazén, Praha-západ, Hostivice-Břve, ulice U Obory Rodinný dům 5+kk k prodeji, 205 m2, zahrada, bazén, Praha-západ, Hostivice-Břve, ulice U Obory Rodinný dům 5+kk k prodeji, 205 m2, zahrada, bazén, Praha-západ, Hostivice-Břve, ulice U Obory Rodinný dům 5+kk k prodeji, 205 m2, zahrada, bazén, Praha-západ, Hostivice-Břve, ulice U Obory Rodinný dům 5+kk k prodeji, 205 m2, zahrada, bazén, Praha-západ, Hostivice-Břve, ulice U Obory Rodinný dům 5+kk k prodeji, 205 m2, zahrada, bazén, Praha-západ, Hostivice-Břve, ulice U Obory Rodinný dům 5+kk k prodeji, 205 m2, zahrada, bazén, Praha-západ, Hostivice-Břve, ulice U Obory Rodinný dům 5+kk k prodeji, 205 m2, zahrada, bazén, Praha-západ, Hostivice-Břve, ulice U Obory

Nabízíme k prodeji samostatný rodinný dům o dispozici 5+kk a užitné ploše 205 m2, který je se nachází v klidné lokalitě Praha-západ, Hostivice-Břve, v ulici U Obory v krásné oblasti původní zástavby rodinnými domy v těsném sousedství lesní obory a Hostivických rybníků. Přízemí domu sestává z vstupní haly, zádveří, prostorného obývacího pokoje s kuchyňským koutem (35 m2), pokoje pro hosty s krbem (25 m2), koupelny s masážním sprchovým koutem a infrasaunou, samostatného WC a dílny. Z dílny a pokoje je vstup na venkovní zastřešenou terasu orientovanou do zahrady nebo do přední části, též s posezením. V prvním patře se nachází tři samostatné pokoje, jeden s vlastní šatnou (16.5 m2), druhý se vstupem na lodžii, koupelna a WC. Dům prošel před třemi lety kompletní renovací včetně změny dispozice, je kompletně zateplen, v přízemí podlahové vytápění, nové rozvody vody v plastu, nová kanalizace, elektrická instalace. Je vybaven elektronickým zabezpečovacím systémem, satelitními rozvody do všech pokojů, internetem. Dům je napojen na městský vodovod a má též vlastní studnu. Vytápění domu zajišťuje plynový kombinovaný kotel. Celý dům působí teple, vzdušně a zároveň velmi útulně. Dispozice 5+kk je vyhovující i pro vícečlennou rodinu nebo i dvougenerační bydlení. Dům je z části podsklepen. Na zahradě je nezapuštěný kruhový bazén (průměr 5.5 m2) a samostatná garáž (1 vůz) s krytým přístřeškem (1 vůz), na pozemku jsou další dvě parkovací místa, vjezd el. ovládanými vraty. Rovinatý pozemek o výměře 871 m2 je rozdělen na předzahrádku a dokonale odstíněnou relaxační zahradu. Hostivice je obec s plnou občanskou vybaveností – je zde školka, škola, SOU, gymnázium, supermarkety, restaurace, lékaři, fitness, knihovna… V těsné blízkosti obce se nachází přírodní rezervace Hostivické rybníky, rybníky jsou hojně využívané především v zimě k bruslení, rezervaci protíná naučná stezka a cyklostezky. Hostivice nabízí výbornou dopravní dostupnost: 12 minut autobusem na Zličín, 15 minut vlakem na Dejvickou, Masarykovo nádraží 25 minut. Pro více informací či prohlídku kontaktujte makléřku.

Kanalizace

kanalizace

Vytápění

Lokální plynové

Voda

dálkový vodovod
místní zdroj studna
50.069955
14.247181
U Obory, Hostivice, Czech Republic
Cena Info v RK
Poplatkycena k jednání, cena včetně všech poplatků a právních služeb
ID nabídky62335
AdresaU Obory, Hostivice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Počet pater1
Užitná plocha205 m²
Plocha pozemku871 m²
Terasaano
Balkónne
Lodžieano
Bazénano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Ing. Hedvika Černochová
makléřka - prodeje

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter