Tato nemovitost není dostupná

Praha, nezařízený byt k pronájmu 1+kk (30m²), ulice Nedvědovo náměstí, Podolí, komora

Praha, nezařízený byt k pronájmu 1+kk (30m2), ulice Nedvědovo náměstí, Podolí, komora Praha, nezařízený byt k pronájmu 1+kk (30m2), ulice Nedvědovo náměstí, Podolí, komora Praha, nezařízený byt k pronájmu 1+kk (30m2), ulice Nedvědovo náměstí, Podolí, komora Praha, nezařízený byt k pronájmu 1+kk (30m2), ulice Nedvědovo náměstí, Podolí, komora Praha, nezařízený byt k pronájmu 1+kk (30m2), ulice Nedvědovo náměstí, Podolí, komora Praha, nezařízený byt k pronájmu 1+kk (30m2), ulice Nedvědovo náměstí, Podolí, komora Praha, nezařízený byt k pronájmu 1+kk (30m2), ulice Nedvědovo náměstí, Podolí, komora Praha, nezařízený byt k pronájmu 1+kk (30m2), ulice Nedvědovo náměstí, Podolí, komora Praha, nezařízený byt k pronájmu 1+kk (30m2), ulice Nedvědovo náměstí, Podolí, komora Praha, nezařízený byt k pronájmu 1+kk (30m2), ulice Nedvědovo náměstí, Podolí, komora Praha, nezařízený byt k pronájmu 1+kk (30m2), ulice Nedvědovo náměstí, Podolí, komora Praha, nezařízený byt k pronájmu 1+kk (30m2), ulice Nedvědovo náměstí, Podolí, komora Praha, nezařízený byt k pronájmu 1+kk (30m2), ulice Nedvědovo náměstí, Podolí, komora Praha, nezařízený byt k pronájmu 1+kk (30m2), ulice Nedvědovo náměstí, Podolí, komora

Nezařízený byt k pronájmu 1+kk (30m²) se nachází v přízemí cihlové budovy v ulici Nedvědovo náměstí, Praha 4, Podolí. v kuchyni je lednice, dvouvařič. V koupelně je sprchový kout, toaleta. V bytě je komora. Topení elektrické. Podlahy plovoucí. Možnost internetu a kabelové televize. Dobrá dopravní dostupnost – 2 minuty na stanici autobusů a tramvají. V okolí dobrá občanská vybavenost – lékárna, pošta, restaurace, obchody, mateřská a základní škola a další.

50.056702
14.422146
Nedvědovo nám., Praha 4 - Podolí, Czech Republic
Cena
9 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ 800/osoby služby + elektrina
ID nabídky62260
AdresaNedvědovo nám., Praha 4 - Podolí
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Užitná plocha30 m²
Výtahne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Nováková
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter