Tato nemovitost již byla pronajata

Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (60m²), ulice Na Prosecké vyhlídce, Prosek, parkování

Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (60m2), ulice Na Prosecké vyhlídce, Prosek, parkování Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (60m2), ulice Na Prosecké vyhlídce, Prosek, parkování Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (60m2), ulice Na Prosecké vyhlídce, Prosek, parkování Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (60m2), ulice Na Prosecké vyhlídce, Prosek, parkování Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (60m2), ulice Na Prosecké vyhlídce, Prosek, parkování Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (60m2), ulice Na Prosecké vyhlídce, Prosek, parkování Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (60m2), ulice Na Prosecké vyhlídce, Prosek, parkování Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (60m2), ulice Na Prosecké vyhlídce, Prosek, parkování Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (60m2), ulice Na Prosecké vyhlídce, Prosek, parkování Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (60m2), ulice Na Prosecké vyhlídce, Prosek, parkování Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (60m2), ulice Na Prosecké vyhlídce, Prosek, parkování Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (60m2), ulice Na Prosecké vyhlídce, Prosek, parkování Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (60m2), ulice Na Prosecké vyhlídce, Prosek, parkování Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (60m2), ulice Na Prosecké vyhlídce, Prosek, parkování Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (60m2), ulice Na Prosecké vyhlídce, Prosek, parkování Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (60m2), ulice Na Prosecké vyhlídce, Prosek, parkování Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (60m2), ulice Na Prosecké vyhlídce, Prosek, parkování Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (60m2), ulice Na Prosecké vyhlídce, Prosek, parkování Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (60m2), ulice Na Prosecké vyhlídce, Prosek, parkování Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (60m2), ulice Na Prosecké vyhlídce, Prosek, parkování Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (60m2), ulice Na Prosecké vyhlídce, Prosek, parkování

Částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (60m²) se nachází ve třetím patře nadstandardní novostavby s výtahem v ulici Na Prosecké vyhlídce, Praha 9, Prosek. Kuchyň je vybavena lednicí s mrazákem, indukční varnou deskou, troubou. V koupelně je vana, toaleta v oddělené místnosti. Dostatek úložného prostoru – komora 3m². Kvalitní dřevěná podlaha, bezpečností dveře, venkovní žaluzie. K bytu patří také garážové stání, které je již zahrnuto v ceně nájmu. Občanská vybavenost – lékárna, restaurace, školy, školky a další. Dopravní dostupnost – 1 minutu na stanici autobusů nebo 5 minut na stanici metra Prosek, linka C.

50.117834
14.491068
Na Prosec. vyhl., Praha 9 - Prosek, Czech Republic
Cena
12 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ 2500,- domovní poplatky + elektrika
ID nabídky62236
AdresaNa Prosec. vyhl., Praha 9 - Prosek
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro3. patro
Užitná plocha60 m²
Garážano
Výtahano
Zařízenoano/ne
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Nováková
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter