Tato nemovitost není dostupná

Praha, obchodní prostory k pronájmu 25m², ulice Dejvická, Praha 6, Dejvice

Praha, obchodní prostory k pronájmu 25m2, ulice Dejvická, Praha 6, Dejvice Praha, obchodní prostory k pronájmu 25m2, ulice Dejvická, Praha 6, Dejvice Praha, obchodní prostory k pronájmu 25m2, ulice Dejvická, Praha 6, Dejvice Praha, obchodní prostory k pronájmu 25m2, ulice Dejvická, Praha 6, Dejvice Praha, obchodní prostory k pronájmu 25m2, ulice Dejvická, Praha 6, Dejvice Praha, obchodní prostory k pronájmu 25m2, ulice Dejvická, Praha 6, Dejvice Praha, obchodní prostory k pronájmu 25m2, ulice Dejvická, Praha 6, Dejvice Praha, obchodní prostory k pronájmu 25m2, ulice Dejvická, Praha 6, Dejvice Praha, obchodní prostory k pronájmu 25m2, ulice Dejvická, Praha 6, Dejvice

Obchodní prostory k pronájmu 25m² se nachází v přízemí cihlové budovy v ulici Dejvická, Praha 6, Dejvice. Jedná se pouze o část prodejny na frekventovaném místě. Majitel preferuje dámskou konfekci, spodní prádlo, koženou galanterii, bižuterii, módní doplňky, klobouky a další. Obchod s botami tam zůstává a nyní sháníme dalšího nájemníka do tohoto prostoru s vhodným sortimentem. Dopravní dostupnost – 3 minuty na stanici tramvají, autobusů a stanici metra Hradčanská, linka A.

50.098166
14.401023
Dejvická, Praha 6 - Dejvice, Czech Republic
Cena
15 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky62175
AdresaDejvická, Praha 6 - Dejvice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Užitná plocha25 m²
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter