Tato nemovitost není dostupná

Praha, kancelářské prostory k pronájmu 98m², ulice Na Hřebenkách, Smíchov, terasa, parkování

Praha, kancelářské prostory k pronájmu 98m2, ulice Na Hřebenkách, Smíchov, terasa, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 98m2, ulice Na Hřebenkách, Smíchov, terasa, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 98m2, ulice Na Hřebenkách, Smíchov, terasa, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 98m2, ulice Na Hřebenkách, Smíchov, terasa, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 98m2, ulice Na Hřebenkách, Smíchov, terasa, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 98m2, ulice Na Hřebenkách, Smíchov, terasa, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 98m2, ulice Na Hřebenkách, Smíchov, terasa, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 98m2, ulice Na Hřebenkách, Smíchov, terasa, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 98m2, ulice Na Hřebenkách, Smíchov, terasa, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 98m2, ulice Na Hřebenkách, Smíchov, terasa, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 98m2, ulice Na Hřebenkách, Smíchov, terasa, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 98m2, ulice Na Hřebenkách, Smíchov, terasa, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 98m2, ulice Na Hřebenkách, Smíchov, terasa, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 98m2, ulice Na Hřebenkách, Smíchov, terasa, parkování

Kancelářské prostory k pronájmu 98m² se nachází v ulici Na Hřebenkách, Praha 5, Smíchov. Jedná se o novostavbu, která je řešená formou open space. Možnost pronájmu parkovacích míst. Prostory jsou zařízené. Jedná se o hlavní místnost, toalety, technické prostory, terasa. V prostorech jsou rozvody telefonních linek, počítačové rozvody, internet. Možnost pronájmu další prostor vhodných jako zasedací místnosti. Dopravní dostupnost – 2 minuty na stanici autobusů.

50.076966
14.388083
Na Hřebenkách, Praha 5 - Smíchov, Czech Republic
Cena
19 900 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky62174
AdresaNa Hřebenkách, Praha 5 - Smíchov
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patro1. patro
Užitná plocha98 m²
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter