Tato nemovitost není dostupná

Praha, obchodní prostory k pronájmu 20m², Valdštejnské náměstí, Malá Strana

Praha, obchodní prostory k pronájmu 20m2, Valdštejnské náměstí, Malá Strana Praha, obchodní prostory k pronájmu 20m2, Valdštejnské náměstí, Malá Strana Praha, obchodní prostory k pronájmu 20m2, Valdštejnské náměstí, Malá Strana Praha, obchodní prostory k pronájmu 20m2, Valdštejnské náměstí, Malá Strana Praha, obchodní prostory k pronájmu 20m2, Valdštejnské náměstí, Malá Strana Praha, obchodní prostory k pronájmu 20m2, Valdštejnské náměstí, Malá Strana Praha, obchodní prostory k pronájmu 20m2, Valdštejnské náměstí, Malá Strana Praha, obchodní prostory k pronájmu 20m2, Valdštejnské náměstí, Malá Strana Praha, obchodní prostory k pronájmu 20m2, Valdštejnské náměstí, Malá Strana Praha, obchodní prostory k pronájmu 20m2, Valdštejnské náměstí, Malá Strana Praha, obchodní prostory k pronájmu 20m2, Valdštejnské náměstí, Malá Strana Praha, obchodní prostory k pronájmu 20m2, Valdštejnské náměstí, Malá Strana Praha, obchodní prostory k pronájmu 20m2, Valdštejnské náměstí, Malá Strana Praha, obchodní prostory k pronájmu 20m2, Valdštejnské náměstí, Malá Strana

Obchodní prostory k pronájmu 20m² se nachází v přízemí cihlové budovy na adrese Valdštejnské náměstí, Praha 1, Malá Strana. Prostory mají samostatný vchod. Jsou zde krásné klenuté stropy, na podlahách dlažba. Topení elektrické. Je zde také koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Jedná se o turisticky oblíbenou lokalitu kousek od Malostranského náměstí a stanice metra Malostranská, linka A.

50.089892
14.404746
Valdštejn. nám., Praha 1 - Malá Strana, Czech Republic
Cena
13 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ 1000 energie
ID nabídky62172
AdresaValdštejn. nám., Praha 1 - Malá Strana
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Užitná plocha20 m²
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter