Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásný obchodní prostor - autodílna k pronájmu, Křižíkova, Karlín, parkovací stání, 70 m²

Praha, krásný obchodní prostor - autodílna k pronájmu, Křižíkova, Karlín, parkovací stání, 70 m2 Praha, krásný obchodní prostor - autodílna k pronájmu, Křižíkova, Karlín, parkovací stání, 70 m2 Praha, krásný obchodní prostor - autodílna k pronájmu, Křižíkova, Karlín, parkovací stání, 70 m2 Praha, krásný obchodní prostor - autodílna k pronájmu, Křižíkova, Karlín, parkovací stání, 70 m2 Praha, krásný obchodní prostor - autodílna k pronájmu, Křižíkova, Karlín, parkovací stání, 70 m2 Praha, krásný obchodní prostor - autodílna k pronájmu, Křižíkova, Karlín, parkovací stání, 70 m2 Praha, krásný obchodní prostor - autodílna k pronájmu, Křižíkova, Karlín, parkovací stání, 70 m2 Praha, krásný obchodní prostor - autodílna k pronájmu, Křižíkova, Karlín, parkovací stání, 70 m2 Praha, krásný obchodní prostor - autodílna k pronájmu, Křižíkova, Karlín, parkovací stání, 70 m2 Praha, krásný obchodní prostor - autodílna k pronájmu, Křižíkova, Karlín, parkovací stání, 70 m2 Praha, krásný obchodní prostor - autodílna k pronájmu, Křižíkova, Karlín, parkovací stání, 70 m2 Praha, krásný obchodní prostor - autodílna k pronájmu, Křižíkova, Karlín, parkovací stání, 70 m2 Praha, krásný obchodní prostor - autodílna k pronájmu, Křižíkova, Karlín, parkovací stání, 70 m2 Praha, krásný obchodní prostor - autodílna k pronájmu, Křižíkova, Karlín, parkovací stání, 70 m2 Praha, krásný obchodní prostor - autodílna k pronájmu, Křižíkova, Karlín, parkovací stání, 70 m2 Praha, krásný obchodní prostor - autodílna k pronájmu, Křižíkova, Karlín, parkovací stání, 70 m2

Krásný obchodní prostor vhodný pro provoz autodílny k pronájmu o celkové rozloze 70 m2 se nachází v přízemí cihlové budovy na Praze 8 – Karlín. Prostory jsou zavedené jako provozovna na výměnu autoskel a rychloservis automobilů. Je zde kancelář, dílna a kuchyňský kout s lednicí a vařičem. Jedna samostatná toaleta. K dispozici telefon. Vytápění prostřednictvím plynového ústředního topení. Na podlahách jsou koberce a beton. Budova je chráněna mřížemi a má samostatný vchod. Parkovací stání na dvoře. Klidná lokalita s veškerou občanskou vybaveností v okolí – restaurace, obchody, bankomaty, supermarket Albert a jiné. Vynikající dopravní dostupnost – metro „B“ Křižíkova 2 minuty chůze.

50.092909
14.454818
Křižíkova, Praha 8 - Karlín, Czech Republic
Cena
15 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky cca 3000 Kč
ID nabídky62166
AdresaKřižíkova, Praha 8 - Karlín
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Užitná plocha58 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Tomáš Vladyka
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter