Tato nemovitost není dostupná

Prodej nebytových prostor u nám. Jiřího z Poděbrad, Praha 2 - Vinohrady, u metra, po rekonstrukci, nyní wellness

Prodej nebytových prostor u nám. Jiřího z Poděbrad, Praha 2 - Vinohrady, u metra, po rekonstrukci, nyní wellness Prodej nebytových prostor u nám. Jiřího z Poděbrad, Praha 2 - Vinohrady, u metra, po rekonstrukci, nyní wellness Prodej nebytových prostor u nám. Jiřího z Poděbrad, Praha 2 - Vinohrady, u metra, po rekonstrukci, nyní wellness Prodej nebytových prostor u nám. Jiřího z Poděbrad, Praha 2 - Vinohrady, u metra, po rekonstrukci, nyní wellness Prodej nebytových prostor u nám. Jiřího z Poděbrad, Praha 2 - Vinohrady, u metra, po rekonstrukci, nyní wellness Prodej nebytových prostor u nám. Jiřího z Poděbrad, Praha 2 - Vinohrady, u metra, po rekonstrukci, nyní wellness Prodej nebytových prostor u nám. Jiřího z Poděbrad, Praha 2 - Vinohrady, u metra, po rekonstrukci, nyní wellness Prodej nebytových prostor u nám. Jiřího z Poděbrad, Praha 2 - Vinohrady, u metra, po rekonstrukci, nyní wellness Prodej nebytových prostor u nám. Jiřího z Poděbrad, Praha 2 - Vinohrady, u metra, po rekonstrukci, nyní wellness Prodej nebytových prostor u nám. Jiřího z Poděbrad, Praha 2 - Vinohrady, u metra, po rekonstrukci, nyní wellness Prodej nebytových prostor u nám. Jiřího z Poděbrad, Praha 2 - Vinohrady, u metra, po rekonstrukci, nyní wellness Prodej nebytových prostor u nám. Jiřího z Poděbrad, Praha 2 - Vinohrady, u metra, po rekonstrukci, nyní wellness

Nebytové prostor mají tři neprůchozí místnosti, dále šatnu, komoru, samostatné wc s umyvadlem, koupelnu se sprchou a wc. Dále je zde finská sauna a hydromasážní vana se světelnou terapií. Dále je zde hydromasážní sprchový box.

Prostory jsou připravovány na masážní a kosmetický salon. Vstup do domu je zabezpečen čipovým systémem. Nemovitost se nachází na velmi atraktivním místě nedaleko metra Jiřího z Poděbrad. Veškerá občanská vybavenost je v bezprostředním okolí. Jedná se o výhodnou investici.

Občanská vybavenost

metro

Kanalizace

kanalizace

Vytápění

Lokální plynové

Voda

rozvod studené a teplé vody
50.076783
14.453166
Praha, Praha 2 (Okres Hlavní město Praha), Czech Republic
Cena
2 390 000 Kč
celková cena
Poplatkyplus provize a právní služby
ID nabídky62134
AdresaPraha, Praha 2 (Okres Hlavní město Praha)
Budovacihlová
Stavpo rekonstrukci
Patrosuterén
Užitná plocha79,40 m²
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

archiv5
archivní zakázka

Kancelář: Centrála Praha

Pevná linka: +420 222 312 488

E-mail: info@homesweethome.cz

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter