Tato nemovitost není dostupná

Prodej, Praha 10 u metra Strašnická, 4.patro, investice,2 + kk a 1 + 1 po rekonstrukci, nadstandardní, terasa s výhledy,

Prodej, Praha 10 u metra Strašnická, 4.patro, investice,2 + kk a 1 + 1 po rekonstrukci, nadstandardní, terasa s výhledy, Prodej, Praha 10 u metra Strašnická, 4.patro, investice,2 + kk a 1 + 1 po rekonstrukci, nadstandardní, terasa s výhledy, Prodej, Praha 10 u metra Strašnická, 4.patro, investice,2 + kk a 1 + 1 po rekonstrukci, nadstandardní, terasa s výhledy, Prodej, Praha 10 u metra Strašnická, 4.patro, investice,2 + kk a 1 + 1 po rekonstrukci, nadstandardní, terasa s výhledy, Prodej, Praha 10 u metra Strašnická, 4.patro, investice,2 + kk a 1 + 1 po rekonstrukci, nadstandardní, terasa s výhledy, Prodej, Praha 10 u metra Strašnická, 4.patro, investice,2 + kk a 1 + 1 po rekonstrukci, nadstandardní, terasa s výhledy, Prodej, Praha 10 u metra Strašnická, 4.patro, investice,2 + kk a 1 + 1 po rekonstrukci, nadstandardní, terasa s výhledy, Prodej, Praha 10 u metra Strašnická, 4.patro, investice,2 + kk a 1 + 1 po rekonstrukci, nadstandardní, terasa s výhledy, Prodej, Praha 10 u metra Strašnická, 4.patro, investice,2 + kk a 1 + 1 po rekonstrukci, nadstandardní, terasa s výhledy, Prodej, Praha 10 u metra Strašnická, 4.patro, investice,2 + kk a 1 + 1 po rekonstrukci, nadstandardní, terasa s výhledy, Prodej, Praha 10 u metra Strašnická, 4.patro, investice,2 + kk a 1 + 1 po rekonstrukci, nadstandardní, terasa s výhledy, Prodej, Praha 10 u metra Strašnická, 4.patro, investice,2 + kk a 1 + 1 po rekonstrukci, nadstandardní, terasa s výhledy, Prodej, Praha 10 u metra Strašnická, 4.patro, investice,2 + kk a 1 + 1 po rekonstrukci, nadstandardní, terasa s výhledy, Prodej, Praha 10 u metra Strašnická, 4.patro, investice,2 + kk a 1 + 1 po rekonstrukci, nadstandardní, terasa s výhledy, Prodej, Praha 10 u metra Strašnická, 4.patro, investice,2 + kk a 1 + 1 po rekonstrukci, nadstandardní, terasa s výhledy, Prodej, Praha 10 u metra Strašnická, 4.patro, investice,2 + kk a 1 + 1 po rekonstrukci, nadstandardní, terasa s výhledy, Prodej, Praha 10 u metra Strašnická, 4.patro, investice,2 + kk a 1 + 1 po rekonstrukci, nadstandardní, terasa s výhledy, Prodej, Praha 10 u metra Strašnická, 4.patro, investice,2 + kk a 1 + 1 po rekonstrukci, nadstandardní, terasa s výhledy, Prodej, Praha 10 u metra Strašnická, 4.patro, investice,2 + kk a 1 + 1 po rekonstrukci, nadstandardní, terasa s výhledy, Prodej, Praha 10 u metra Strašnická, 4.patro, investice,2 + kk a 1 + 1 po rekonstrukci, nadstandardní, terasa s výhledy, Prodej, Praha 10 u metra Strašnická, 4.patro, investice,2 + kk a 1 + 1 po rekonstrukci, nadstandardní, terasa s výhledy, Prodej, Praha 10 u metra Strašnická, 4.patro, investice,2 + kk a 1 + 1 po rekonstrukci, nadstandardní, terasa s výhledy, Prodej, Praha 10 u metra Strašnická, 4.patro, investice,2 + kk a 1 + 1 po rekonstrukci, nadstandardní, terasa s výhledy,

Prostorný v nadstandardu zařízený byt 4+kk (nyní 2 samostatné byty) s prostornou terasou a dalšími 2 podkrovními pokoji se nalézá v posledním patře rohového cihlového domu po rekonstrukci, nedaleko metra Strašnická (8 min. na Václavské náměstí – centrum města) na rozhraní Vršovic a Strašnic na Praze 10.

Byt je novostavbou z roku 2004 – vestavbou půdního prostoru, původně určený pro soukromé účely majitele. Byt je velmi kvalitně zařízen (masivní dřevěné parkety, centrální vysavač, zabezpečovací systém, rozvody počítačové sítě a kabelové televize, klimatizace apod.) a jeho dispoziční řešení je cíleně řešeno jako 2 samostatné bytové jednotky (1+1 + cca 15 m2 podkrovní pokoj a 2+kk + cca 15 m 2 podkrovní pokoj). Tato konfigurace umožňuje velmi šikovné užívání jedné poloviny bytu pro soukromé účely se současným pronájmem druhého bytu při možnosti bezproblémového financování koupě bytu hypotečním úvěrem. Celková cena za oba byty je 4.885 tis. Kč, byty není možné pořídit samostatně.

Cca 100m² velká terasa s výhledy je orientována do vnitrobloku a je společná pro oba byty. V bytě jsou velmi nízké provozní náklady, střecha i obvodové zdi jsou velmi kvalitně tepelně izolovány, dům je po celkové rekonstrukci.

Bydlení v této velmi populární lokalitě umožňuje jak nadstandardní a rychlé spojení s centrem města (metro, tramvaje, autobusy, nedaleký Pražský okruh) a velmi kvalitní občanskou vybavenost, nabízející jak širokou škálu možnosti denních nákupů (nedaleké 3 supermarkety, obchodní středisko Tesco Eden), sportovního vyžití (plavecký bazén – venkovní 50m i vnitřní 25m, tenisové a beachvolejbalové kurty a další) tak i zábavu a kvalitní stravování. V blízkosti se nalézá areál Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, školy, školky, univerzita MUP a další. Jedná se o ideální investici.

Občanská vybavenost

metro

Kanalizace

kanalizace

Vytápění

Lokální plynové
50.072934
14.484833
Pod Rapidem, Praha 10, Czech Republic
Cena Info v RK
Poplatkyprodej pouze celé nemovitosti
ID nabídky62132
AdresaPod Rapidem, Praha 10
Budovacihlová
Stavpo rekonstrukci
Vlastnictvíosobní
Patro4. patro
Počet pater5
Užitná plocha109 m²
Půdní prostoryano
Terasaano (100 m²)
Sklepano
Výtahne
Zařízenoano
Bezbariérový přístupne
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

archiv5
archivní zakázka

Kancelář: Centrála Praha

Pevná linka: +420 222 312 488

E-mail: info@homesweethome.cz

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter