Tato nemovitost není dostupná

Nebytové prostory vhodné jako obchod či kancelář, 60 m², pronájem, Praha 5 - Plzeňská, bezpečnostní výlohy a dveře

Nebytové prostory vhodné jako obchod či kancelář, 60 m2, pronájem, Praha 5 - Plzeňská, bezpečnostní výlohy a dveře Nebytové prostory vhodné jako obchod či kancelář, 60 m2, pronájem, Praha 5 - Plzeňská, bezpečnostní výlohy a dveře Nebytové prostory vhodné jako obchod či kancelář, 60 m2, pronájem, Praha 5 - Plzeňská, bezpečnostní výlohy a dveře Nebytové prostory vhodné jako obchod či kancelář, 60 m2, pronájem, Praha 5 - Plzeňská, bezpečnostní výlohy a dveře Nebytové prostory vhodné jako obchod či kancelář, 60 m2, pronájem, Praha 5 - Plzeňská, bezpečnostní výlohy a dveře Nebytové prostory vhodné jako obchod či kancelář, 60 m2, pronájem, Praha 5 - Plzeňská, bezpečnostní výlohy a dveře Nebytové prostory vhodné jako obchod či kancelář, 60 m2, pronájem, Praha 5 - Plzeňská, bezpečnostní výlohy a dveře Nebytové prostory vhodné jako obchod či kancelář, 60 m2, pronájem, Praha 5 - Plzeňská, bezpečnostní výlohy a dveře Nebytové prostory vhodné jako obchod či kancelář, 60 m2, pronájem, Praha 5 - Plzeňská, bezpečnostní výlohy a dveře Nebytové prostory vhodné jako obchod či kancelář, 60 m2, pronájem, Praha 5 - Plzeňská, bezpečnostní výlohy a dveře Nebytové prostory vhodné jako obchod či kancelář, 60 m2, pronájem, Praha 5 - Plzeňská, bezpečnostní výlohy a dveře

K pronájmu nabízíme nebytový prostor s dispozicí 2+kk (60 m2) vhodný jako obchod či kancelář. Najdeme zde prodejní plochu, sklad s kuchyňkou a sociální zařízení. Na podlahách dlažba. Bezpečnostní výlohy a dveře. Skvělá lokalita, Praha 5, Plzeňská ulice. Výborné dopravní spojení, tramvajová zastávka 2 minuty, stanice metra Anděl 8 minut. Zájemce neplatí provizi realitní kanceláři.

Vytápění

Lokální elektrické
50.072543
14.394551
Plzeňská, Praha 5 - Smíchov, Czech Republic
Cena
13 800 Kč
měsíčně za m²
Poplatky+ 600 Kč/měsíc poplatky
ID nabídky62076
AdresaPlzeňská, Praha 5 - Smíchov
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patro1. patro
Užitná plocha60 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Portugalsky

Antony Young
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter