Tato nemovitost není dostupná

Praha, atraktivní nebytový prostor - kanceláře k pronájmu po rekonstrukci, Na zátorách, Holešovice, parkování, 108 m²

Praha, atraktivní nebytový prostor - kanceláře k pronájmu po rekonstrukci, Na zátorách, Holešovice, parkování, 108 m2 Praha, atraktivní nebytový prostor - kanceláře k pronájmu po rekonstrukci, Na zátorách, Holešovice, parkování, 108 m2 Praha, atraktivní nebytový prostor - kanceláře k pronájmu po rekonstrukci, Na zátorách, Holešovice, parkování, 108 m2 Praha, atraktivní nebytový prostor - kanceláře k pronájmu po rekonstrukci, Na zátorách, Holešovice, parkování, 108 m2 Praha, atraktivní nebytový prostor - kanceláře k pronájmu po rekonstrukci, Na zátorách, Holešovice, parkování, 108 m2 Praha, atraktivní nebytový prostor - kanceláře k pronájmu po rekonstrukci, Na zátorách, Holešovice, parkování, 108 m2 Praha, atraktivní nebytový prostor - kanceláře k pronájmu po rekonstrukci, Na zátorách, Holešovice, parkování, 108 m2 Praha, atraktivní nebytový prostor - kanceláře k pronájmu po rekonstrukci, Na zátorách, Holešovice, parkování, 108 m2 Praha, atraktivní nebytový prostor - kanceláře k pronájmu po rekonstrukci, Na zátorách, Holešovice, parkování, 108 m2 Praha, atraktivní nebytový prostor - kanceláře k pronájmu po rekonstrukci, Na zátorách, Holešovice, parkování, 108 m2 Praha, atraktivní nebytový prostor - kanceláře k pronájmu po rekonstrukci, Na zátorách, Holešovice, parkování, 108 m2 Praha, atraktivní nebytový prostor - kanceláře k pronájmu po rekonstrukci, Na zátorách, Holešovice, parkování, 108 m2 Praha, atraktivní nebytový prostor - kanceláře k pronájmu po rekonstrukci, Na zátorách, Holešovice, parkování, 108 m2 Praha, atraktivní nebytový prostor - kanceláře k pronájmu po rekonstrukci, Na zátorách, Holešovice, parkování, 108 m2 Praha, atraktivní nebytový prostor - kanceláře k pronájmu po rekonstrukci, Na zátorách, Holešovice, parkování, 108 m2

Krásný nezařízený nebytový prostor – kanceláře po rekonstrukci o celkové rozloze 108 m2 se nachází ve 4. patře kancelářské budovy na Praze 7 – Holešovice. Prostor se skládá ze 2 průchozích, 3 neprůchozí kanceláří, malé kuchyňky a 2× toalety. Elektronické zabezpečení na PCO. Na podlahách jsou koberce a dlažba. Vytápění prostřednictvím elektrického přímotopu s vlastním akumulátorem. Možnost parkování ve dvoře pro 3–4 automobily. Vynikající dopravní dostupnost – 100 m od stanice metra „C“ Nádraží Holešovice. Veškerá občanská vybavenost v okolí – restaurace, obchody, bankomaty.

50.107896
14.438017
Na zátorách, Praha 7 - Holešovice, Czech Republic
Cena
32 900 Kč
za měsíc
Poplatky+ enegrie
ID nabídky62066
AdresaNa zátorách, Praha 7 - Holešovice
Budovacihlová
Stavpo rekonstrukci
Patro4. patro
Užitná plocha108 m²
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Španělsky

Marcela Špetová, MBA
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter