Tato nemovitost není dostupná

Jeden z nejhezčích bytů naší nabídky je právě teď na prodej!!

Jeden z nejhezčích bytů naší nabídky je právě teď na prodej!! Jeden z nejhezčích bytů naší nabídky je právě teď na prodej!! Jeden z nejhezčích bytů naší nabídky je právě teď na prodej!! Jeden z nejhezčích bytů naší nabídky je právě teď na prodej!! Jeden z nejhezčích bytů naší nabídky je právě teď na prodej!! Jeden z nejhezčích bytů naší nabídky je právě teď na prodej!! Jeden z nejhezčích bytů naší nabídky je právě teď na prodej!! Jeden z nejhezčích bytů naší nabídky je právě teď na prodej!! Jeden z nejhezčích bytů naší nabídky je právě teď na prodej!! Jeden z nejhezčích bytů naší nabídky je právě teď na prodej!! Jeden z nejhezčích bytů naší nabídky je právě teď na prodej!! Jeden z nejhezčích bytů naší nabídky je právě teď na prodej!! Jeden z nejhezčích bytů naší nabídky je právě teď na prodej!! Jeden z nejhezčích bytů naší nabídky je právě teď na prodej!! Jeden z nejhezčích bytů naší nabídky je právě teď na prodej!!

Jeden z nejhezčích bytů naší nabídky: inteligetní řešení, praktičnost, kultivovaný vkus, kvalitní materiály, situace v žádané lokalitě u parku se snadnou dostupností do centra. Byt je po kompletní rekonstrukci, byly ovšem zachovány původní prvky jako dubové parkety a kliky dveří, atd…, které byly repasovány. Ke komfortu vybavení patří centrální systém osvětlení, centrální audio system, protihluková úprava oken, vnitřní žaluzie, klimatizační jednotky ve všech pokojích, bezpečnostní dveře EVA, rozvody UPC po celém bytě, vestavěné skříně, alarm. Byt má 3 samostatné ložnice, dvě koupelny (Villeroy – Boch), velkou halu, prádelnu, a kuchyňskou komoru, velký obytný prostor (53m²), který vznikl spojením dvou pokojů je rozdělen na obývací a jídelní část s kuchyní. V bytě je dostatek úložných prostor, přesto k bytu náleží ještě sklep (5m²). Orientace V a Z. Dům sám je též po rekonstrukci a to po kompletní rekonstrukci vnitřních prostor. V plánu je oprava fasády a výměna výtahu na jaro 2007. Družstvo má další příjem z komerčního pronájmu střešní antény a proto opravy postupují rychle. Převod do OV do pul roku. Klid ulice, blízkost Stromovky (5min pěšky), snadná dostupnost na metro (5min pěšky Vltavská), či tramvaj (za rohem), veškerá občanská vybavenost v místě – to ve činí polohu bytu strategickou. Dokonce i parkování je možno vyřešit pronájmem park st. v příjemné ceně 1000,–/měsíc na hlídaném parkovišti 3min od domu. Rádi zašleme podrobné info o vybavení, plánek a další info!

Telekomunikace

telefon
50.103170
14.435586
U smaltovny, Praha 6 - Holešovice, Czech Republic
Cena
7 980 000 Kč
celková cena
ID nabídky6206
AdresaU smaltovny, Praha 6 - Holešovice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvídružstevní
Patro2. patro
Užitná plocha157 m²
Lodžieano
Sklepano
Výtahano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

Pevná linka: +420 222 312 488

E-mail: info@homesweethome.cz

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter