Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásné nezařízené nebytové prostory - kanceláře k pronájmu, Vyskočilova, Michle, m²

Praha, krásné nezařízené nebytové prostory - kanceláře k pronájmu, Vyskočilova, Michle, m2 Praha, krásné nezařízené nebytové prostory - kanceláře k pronájmu, Vyskočilova, Michle, m2 Praha, krásné nezařízené nebytové prostory - kanceláře k pronájmu, Vyskočilova, Michle, m2 Praha, krásné nezařízené nebytové prostory - kanceláře k pronájmu, Vyskočilova, Michle, m2 Praha, krásné nezařízené nebytové prostory - kanceláře k pronájmu, Vyskočilova, Michle, m2 Praha, krásné nezařízené nebytové prostory - kanceláře k pronájmu, Vyskočilova, Michle, m2 Praha, krásné nezařízené nebytové prostory - kanceláře k pronájmu, Vyskočilova, Michle, m2 Praha, krásné nezařízené nebytové prostory - kanceláře k pronájmu, Vyskočilova, Michle, m2 Praha, krásné nezařízené nebytové prostory - kanceláře k pronájmu, Vyskočilova, Michle, m2 Praha, krásné nezařízené nebytové prostory - kanceláře k pronájmu, Vyskočilova, Michle, m2 Praha, krásné nezařízené nebytové prostory - kanceláře k pronájmu, Vyskočilova, Michle, m2 Praha, krásné nezařízené nebytové prostory - kanceláře k pronájmu, Vyskočilova, Michle, m2 Praha, krásné nezařízené nebytové prostory - kanceláře k pronájmu, Vyskočilova, Michle, m2

Krásné nezařízené nebytové prostory – kanceláře o celkové rozloze m² s se nacházejí v přízemí cihlové budovy na Praze 4 – Michle. Prostory lze využít jak pro obchodní účely, showroom, tak i jako kancelář.

Budova má 24h přístup každý den v týdnu. Atraktivní lokalita nedaleko centra Prahy s vynikající občanskou vybaveností a dopravní dostupností. V okolí jsou restaurace, kavárny, BB Centrum s obchody, Albert supermarket, Barrův park a metro „C“ Budějovická 3 minuty ze zastávky, která se nachází přímo před budovou.

Majitelka stále neposkytla info! nespolehlivá, nejspíš lepší nespolupracovat.

50.048485
14.457310
Vyskočilova, Praha 4 - Michle, Czech Republic
Cena Info v RK
ID nabídky62042
AdresaVyskočilova, Praha 4 - Michle
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Tomáš Vladyka
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter