Tato nemovitost není dostupná

Praha, moderní obchodní prostory jako kosmetické studio či prodejna v centru Prahy 85m², Na Moráni, Nové město

Praha, moderní obchodní prostory jako kosmetické studio či prodejna v centru Prahy 85m2, Na Moráni, Nové město Praha, moderní obchodní prostory jako kosmetické studio či prodejna v centru Prahy 85m2, Na Moráni, Nové město Praha, moderní obchodní prostory jako kosmetické studio či prodejna v centru Prahy 85m2, Na Moráni, Nové město Praha, moderní obchodní prostory jako kosmetické studio či prodejna v centru Prahy 85m2, Na Moráni, Nové město Praha, moderní obchodní prostory jako kosmetické studio či prodejna v centru Prahy 85m2, Na Moráni, Nové město Praha, moderní obchodní prostory jako kosmetické studio či prodejna v centru Prahy 85m2, Na Moráni, Nové město Praha, moderní obchodní prostory jako kosmetické studio či prodejna v centru Prahy 85m2, Na Moráni, Nové město Praha, moderní obchodní prostory jako kosmetické studio či prodejna v centru Prahy 85m2, Na Moráni, Nové město Praha, moderní obchodní prostory jako kosmetické studio či prodejna v centru Prahy 85m2, Na Moráni, Nové město Praha, moderní obchodní prostory jako kosmetické studio či prodejna v centru Prahy 85m2, Na Moráni, Nové město

Nabízíme krásné moderní obchodní prostory v centru Prahy kousek od Karlova náměstí. Tyto prostory nabízejí zaměstnancům kuchyňský kout. Obchod je klimatizován a zabezpečený alarmem. Hodí se např. jako kosmetické studio či prodejna. Není vhodné pro obchod potravinami.

50.073568
14.415861
Na Moráni, Praha 2 - Nové Město, Czech Republic
Cena
39 000 Kč
celková cena
Poplatkypoplatky 2900,-
ID nabídky62038
AdresaNa Moráni, Praha 2 - Nové Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Užitná plocha85 m²
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Španělsky

Marcela Špetová, MBA
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter