Tato nemovitost již byla pronajata

Praha, obchodní prostory k pronájmu 79m², ulice Bronzová, Stodůlky, obchodní areál

Praha, obchodní prostory k pronájmu 79m2, ulice Bronzová, Stodůlky, obchodní areál Praha, obchodní prostory k pronájmu 79m2, ulice Bronzová, Stodůlky, obchodní areál Praha, obchodní prostory k pronájmu 79m2, ulice Bronzová, Stodůlky, obchodní areál Praha, obchodní prostory k pronájmu 79m2, ulice Bronzová, Stodůlky, obchodní areál Praha, obchodní prostory k pronájmu 79m2, ulice Bronzová, Stodůlky, obchodní areál Praha, obchodní prostory k pronájmu 79m2, ulice Bronzová, Stodůlky, obchodní areál Praha, obchodní prostory k pronájmu 79m2, ulice Bronzová, Stodůlky, obchodní areál Praha, obchodní prostory k pronájmu 79m2, ulice Bronzová, Stodůlky, obchodní areál Praha, obchodní prostory k pronájmu 79m2, ulice Bronzová, Stodůlky, obchodní areál Praha, obchodní prostory k pronájmu 79m2, ulice Bronzová, Stodůlky, obchodní areál Praha, obchodní prostory k pronájmu 79m2, ulice Bronzová, Stodůlky, obchodní areál Praha, obchodní prostory k pronájmu 79m2, ulice Bronzová, Stodůlky, obchodní areál Praha, obchodní prostory k pronájmu 79m2, ulice Bronzová, Stodůlky, obchodní areál Praha, obchodní prostory k pronájmu 79m2, ulice Bronzová, Stodůlky, obchodní areál Praha, obchodní prostory k pronájmu 79m2, ulice Bronzová, Stodůlky, obchodní areál Praha, obchodní prostory k pronájmu 79m2, ulice Bronzová, Stodůlky, obchodní areál

Obchodní prostory k pronájmu 79m² se nachází v přízemí obchodního areálu na adrese Bronzová, Praha 5, Stodůlky. Jedná se o 75,47m2 obchodního prostoru a 3,5m² je podíl na sociálním zařízení. K dispozici je také kuchyňka. Na podlahách dlažba. Topení elektrické. U obchodního areálu je velké parkoviště. Prostor není vhodný pro restauraci a potraviny. Výborná dopravní dostupnost, prostory se nachází přímo u metra Lužiny, linka B.

50.044997
14.330266
Bronzová, Praha 5 - Stodůlky, Czech Republic
Cena
32 390 Kč
za měsíc
Poplatky+ 1000 poplatky + elektřina
ID nabídky61961
AdresaBronzová, Praha 5 - Stodůlky
Budovasmíšená
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Užitná plocha79 m²
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Nováková
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter