Tato nemovitost není dostupná

Praha 3 - Žižkov, malometrážní byty, volná půda k adaptaci, dům i byty po rekonstrukci, výhodná investice

Praha 3 - Žižkov, malometrážní byty, volná půda k adaptaci, dům i byty po rekonstrukci, výhodná investice Praha 3 - Žižkov, malometrážní byty, volná půda k adaptaci, dům i byty po rekonstrukci, výhodná investice Praha 3 - Žižkov, malometrážní byty, volná půda k adaptaci, dům i byty po rekonstrukci, výhodná investice Praha 3 - Žižkov, malometrážní byty, volná půda k adaptaci, dům i byty po rekonstrukci, výhodná investice Praha 3 - Žižkov, malometrážní byty, volná půda k adaptaci, dům i byty po rekonstrukci, výhodná investice Praha 3 - Žižkov, malometrážní byty, volná půda k adaptaci, dům i byty po rekonstrukci, výhodná investice Praha 3 - Žižkov, malometrážní byty, volná půda k adaptaci, dům i byty po rekonstrukci, výhodná investice Praha 3 - Žižkov, malometrážní byty, volná půda k adaptaci, dům i byty po rekonstrukci, výhodná investice Praha 3 - Žižkov, malometrážní byty, volná půda k adaptaci, dům i byty po rekonstrukci, výhodná investice Praha 3 - Žižkov, malometrážní byty, volná půda k adaptaci, dům i byty po rekonstrukci, výhodná investice Praha 3 - Žižkov, malometrážní byty, volná půda k adaptaci, dům i byty po rekonstrukci, výhodná investice Praha 3 - Žižkov, malometrážní byty, volná půda k adaptaci, dům i byty po rekonstrukci, výhodná investice Praha 3 - Žižkov, malometrážní byty, volná půda k adaptaci, dům i byty po rekonstrukci, výhodná investice Praha 3 - Žižkov, malometrážní byty, volná půda k adaptaci, dům i byty po rekonstrukci, výhodná investice Praha 3 - Žižkov, malometrážní byty, volná půda k adaptaci, dům i byty po rekonstrukci, výhodná investice Praha 3 - Žižkov, malometrážní byty, volná půda k adaptaci, dům i byty po rekonstrukci, výhodná investice Praha 3 - Žižkov, malometrážní byty, volná půda k adaptaci, dům i byty po rekonstrukci, výhodná investice Praha 3 - Žižkov, malometrážní byty, volná půda k adaptaci, dům i byty po rekonstrukci, výhodná investice Praha 3 - Žižkov, malometrážní byty, volná půda k adaptaci, dům i byty po rekonstrukci, výhodná investice Praha 3 - Žižkov, malometrážní byty, volná půda k adaptaci, dům i byty po rekonstrukci, výhodná investice Praha 3 - Žižkov, malometrážní byty, volná půda k adaptaci, dům i byty po rekonstrukci, výhodná investice

Jedná se o prodej ideální poloviny bytového domu na ulici Chlumova 196/15, dům je pavlačový, hlavní část má 4 nadzemní podlaží a je z celé části podsklepená. Dům má vlastní průjezd z ulice na dvůr a vlastní dvůr s možností parkování cca 6-ti osobních aut (nájemníci nemají parkování povoleno).

Druhá budova, situovaná ve dvorním traktu, má 3 nadzemní podlaží, kde je celé třetí podlaží uprostřed probíhající rekonstrukce ve fázi dokončené hrubé stavby (včetně oken) – 2 bytové jednotky 1+1.

Třetí jednopodlažní budova ve dvorním traktu je využívána jako atelier a nebytový prostor. Zde se nabízí nadstavba až 3 dalších podlaží.. Celkový počet bytových jednotek je 18 z 90% malometrážních 1 + 1. Celková obytná plocha bytů je cca 640 m2. Obyvatelných je 16 bytů, v tuto chvíli je vše pronajato (všechny smlouvy tržní, na dobu určitou jednoho roku)

Většina bytů je po rekonstrukci v období posledních 6 let, všechny byty mají v obytné místnosti repasované lakované dřevěné parkety. Většina bytů (80%) má nová okna a dveře, budovy jsou jinak po celkové rekonstrukci – krov, krytina, oplechování, rozvody, zateplená fasáda atd.

V domě se dále nachází 5× nebytové prostory, s celkovou plochou cca 240 m2, z toho dva do ulice a zbylé ve dvorní části. Dále je v hlavní části půda vhodná k vestavbě dalších bytů a ploše dalších cca 140 m2 Sklepy jsou před rekonstrukcí – cca 140 m2. Jsou bez známek vzlínání zemní vlhkosti či protékání z ulice.

Jedná se o zajímavou investici do nemovitých věcí s výnosem, bez nutnosti dalších investic ale s možností rozšíření fondu pronajímaných jednotek či bytů k následnému prodeji. Z nájemného je společně šetřeno do fondu oprav, ze kterého se postupně hradily veškeré realizované opravy a rekonstrukce. S druhým spoluvlastníkem je možné další jednání do budoucna, jednání a komunikace bezproblémová. Průměrný roční výnos za celý dům je 1,6 mil. Kč (800 tis. za 50%).

Velmi klidná ulice na pražském Žižkově s kompletní občanskou vybaveností (supermarket 100m,školy, školky, OC Flora 5 min), v sousedství kanceláře, byty, hotely. MHD – bus spojení s metrem 5 minut, centrum Prahy 10 minut. Automobilové velmi dobré (Husitská – spojení s pražskou Magistrálou, okruhem a centrem města, stejně jako severní výpadovku).

50.085411
14.454350
Praha, Praha 3 (Okres Hlavní město Praha), Czech Republic
Cena
13 000 000 Kč
celková cena
Poplatkyvčetně provize a právních služeb
ID nabídky61959
AdresaPraha, Praha 3 (Okres Hlavní město Praha)
Budovacihlová
Stavpo rekonstrukci
Vlastnictvíosobní
Počet pater4
Užitná plocha1 160 m²
Plocha pozemku680 m²
Půdní prostoryano (140 m²)
Balkónano
Garážano
Sklepano
Výtahne
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

archiv5
archivní zakázka

Kancelář: Centrála Praha

Pevná linka: +420 222 312 488

E-mail: info@homesweethome.cz

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter