Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásný komerční prostor k pronájmu, rezidence Bella Vita, Břevnov, bazén, sauna, parkování, 75,8 m²

Praha, krásný komerční prostor k pronájmu, rezidence Bella Vita, Břevnov, bazén, sauna, parkování, 75,8 m2 Praha, krásný komerční prostor k pronájmu, rezidence Bella Vita, Břevnov, bazén, sauna, parkování, 75,8 m2 Praha, krásný komerční prostor k pronájmu, rezidence Bella Vita, Břevnov, bazén, sauna, parkování, 75,8 m2 Praha, krásný komerční prostor k pronájmu, rezidence Bella Vita, Břevnov, bazén, sauna, parkování, 75,8 m2 Praha, krásný komerční prostor k pronájmu, rezidence Bella Vita, Břevnov, bazén, sauna, parkování, 75,8 m2 Praha, krásný komerční prostor k pronájmu, rezidence Bella Vita, Břevnov, bazén, sauna, parkování, 75,8 m2 Praha, krásný komerční prostor k pronájmu, rezidence Bella Vita, Břevnov, bazén, sauna, parkování, 75,8 m2 Praha, krásný komerční prostor k pronájmu, rezidence Bella Vita, Břevnov, bazén, sauna, parkování, 75,8 m2 Praha, krásný komerční prostor k pronájmu, rezidence Bella Vita, Břevnov, bazén, sauna, parkování, 75,8 m2 Praha, krásný komerční prostor k pronájmu, rezidence Bella Vita, Břevnov, bazén, sauna, parkování, 75,8 m2 Praha, krásný komerční prostor k pronájmu, rezidence Bella Vita, Břevnov, bazén, sauna, parkování, 75,8 m2

Krásný nezařízený komerční prostor k pronájmu o celkové rozloze 75,8 m2 se vzduchotechnikou a samostatným vstupem z rezidenční zahrady se nachází ve sníženém přízemí rezidenční usedlosti Bella Vita na Praze 6 – Břevnov. Prostor vhodný jako skladovací prostor (internetová prodejna, fotostudio, fitness, natáčecí studio a jiné). Nejsou zde okna. Pro nájemníky je k dispozici i společný bazén, finská sauna (v domku u bazénu i se sociálním zázemím), místo pro společné grilování (kovárna). Možnost parkování pro zákazníky. Prostor se skládá ze vstupní haly a velké místnosti. Na patře k dispozici kuchyňka, koupelna se sprchovým a toaleta. Výška stropu 3,4 m. Usedlost je hlídaná a udržovaná správcem, v noci i o víkendu ostrahou (+ kamerovým systémem). Klidná lokalita s vynikající dopravní dostupností – zastávka autobusu přímo u areálu. Stanice metra Motol cca 200 m od usedlosti.

50.076220
14.345967
Kukulova, Praha 6 - Břevnov, Czech Republic
Cena
14 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 2500 Kč + elektřina
ID nabídky61941
AdresaKukulova, Praha 6 - Břevnov
Budovacihlová
Stavpo rekonstrukci
Patrosnížené přízemí
Užitná plocha75,80 m²
Bazénano
Výtahne
Zařízenone
PENBC
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Matěj Urbánek
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter