Tato nemovitost není dostupná

Praha, kancelářské prostory k pronájmu 96 m², ulice Korunovační, Bubeneč, parkování

Praha, kancelářské prostory k pronájmu 96 m2, ulice Korunovační, Bubeneč, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 96 m2, ulice Korunovační, Bubeneč, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 96 m2, ulice Korunovační, Bubeneč, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 96 m2, ulice Korunovační, Bubeneč, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 96 m2, ulice Korunovační, Bubeneč, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 96 m2, ulice Korunovační, Bubeneč, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 96 m2, ulice Korunovační, Bubeneč, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 96 m2, ulice Korunovační, Bubeneč, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 96 m2, ulice Korunovační, Bubeneč, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 96 m2, ulice Korunovační, Bubeneč, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 96 m2, ulice Korunovační, Bubeneč, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 96 m2, ulice Korunovační, Bubeneč, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 96 m2, ulice Korunovační, Bubeneč, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 96 m2, ulice Korunovační, Bubeneč, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 96 m2, ulice Korunovační, Bubeneč, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 96 m2, ulice Korunovační, Bubeneč, parkování

Kancelářské prostory k pronájmu 96m² se nacházejí ve druhém patře administrativní budovy Křižíkův dům v ulici Korunovační, Praha 7, Bubeneč. Jedná se o 5 kanceláří, chodbu, toalety, čajovou kuchyňku. Prostory jsou po celkové rekonstrukci. Je zde klimatizace, strukturovaná kabeláž, internet. V budově je centrální recepce, výtah. Možnost parkování ve dvoře za poplatek. Občanská vybavenost – restaurace, škola, pošta, supermarket a další. Dopravní dostupnost – 2 minuty na stanici tramvají.

50.100432
14.420617
Korunovační, Praha 7 - Bubeneč, Czech Republic
Cena
175 Kč
měsíčně za m²
Poplatky+ 92Kč/m2 + DPH + 2200 parkovací stání (možno)
ID nabídky61925
AdresaKorunovační, Praha 7 - Bubeneč
Budovasmíšená
Stavvelmi dobrý
Patro2. patro
Užitná plocha96,65 m²
Výtahano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter