Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásný zařízený nebytový prostor drogerie k pronájmu, Dejvická, Dejvice, 26 m²

Praha, krásný zařízený nebytový prostor drogerie k pronájmu, Dejvická, Dejvice, 26 m2 Praha, krásný zařízený nebytový prostor drogerie k pronájmu, Dejvická, Dejvice, 26 m2 Praha, krásný zařízený nebytový prostor drogerie k pronájmu, Dejvická, Dejvice, 26 m2 Praha, krásný zařízený nebytový prostor drogerie k pronájmu, Dejvická, Dejvice, 26 m2 Praha, krásný zařízený nebytový prostor drogerie k pronájmu, Dejvická, Dejvice, 26 m2 Praha, krásný zařízený nebytový prostor drogerie k pronájmu, Dejvická, Dejvice, 26 m2 Praha, krásný zařízený nebytový prostor drogerie k pronájmu, Dejvická, Dejvice, 26 m2 Praha, krásný zařízený nebytový prostor drogerie k pronájmu, Dejvická, Dejvice, 26 m2 Praha, krásný zařízený nebytový prostor drogerie k pronájmu, Dejvická, Dejvice, 26 m2 Praha, krásný zařízený nebytový prostor drogerie k pronájmu, Dejvická, Dejvice, 26 m2 Praha, krásný zařízený nebytový prostor drogerie k pronájmu, Dejvická, Dejvice, 26 m2

Krásný plně zařízený nebytový prostor – drogerie k pronájmu o celkové rozloze 26 m2 se nachází v přízemí cihlového domu na Praze 6 – Dejvice. Prostor se stává z prodejny, malé místnosti a toalety. Na podlahách jsou PVC a dlažba. Výloha 2 m2. Možnost rekolaudace. Prostor je nutný převzít jako drogérii či odkoupit zboží za cenu stanovenou majitelem. Atraktivní lokalita centra Prahy. Zastávka metra A Hradčanská 3 minuty chůze. V okolí veškerá občanská vybavenost – restaurace, bankomaty, kavárny, obchody.

50.097909
14.400577
Dejvická, Praha 6 - Dejvice, Czech Republic
Cena
20 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ energie
ID nabídky61923
AdresaDejvická, Praha 6 - Dejvice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Užitná plocha26 m²
Výtahne
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Španělsky

Marcela Špetová, MBA
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter