Tato nemovitost již byla pronajata

Luxusní, třípatrová novostavba s terasou i balkonem v krásné a klidné lokalitě na Praze 5 - Řeporyje, bazén

Luxusní, třípatrová novostavba s terasou i balkonem v krásné a klidné lokalitě na Praze 5 - Řeporyje, bazén Luxusní, třípatrová novostavba s terasou i balkonem v krásné a klidné lokalitě na Praze 5 - Řeporyje, bazén Luxusní, třípatrová novostavba s terasou i balkonem v krásné a klidné lokalitě na Praze 5 - Řeporyje, bazén Luxusní, třípatrová novostavba s terasou i balkonem v krásné a klidné lokalitě na Praze 5 - Řeporyje, bazén Luxusní, třípatrová novostavba s terasou i balkonem v krásné a klidné lokalitě na Praze 5 - Řeporyje, bazén Luxusní, třípatrová novostavba s terasou i balkonem v krásné a klidné lokalitě na Praze 5 - Řeporyje, bazén Luxusní, třípatrová novostavba s terasou i balkonem v krásné a klidné lokalitě na Praze 5 - Řeporyje, bazén Luxusní, třípatrová novostavba s terasou i balkonem v krásné a klidné lokalitě na Praze 5 - Řeporyje, bazén Luxusní, třípatrová novostavba s terasou i balkonem v krásné a klidné lokalitě na Praze 5 - Řeporyje, bazén Luxusní, třípatrová novostavba s terasou i balkonem v krásné a klidné lokalitě na Praze 5 - Řeporyje, bazén Luxusní, třípatrová novostavba s terasou i balkonem v krásné a klidné lokalitě na Praze 5 - Řeporyje, bazén Luxusní, třípatrová novostavba s terasou i balkonem v krásné a klidné lokalitě na Praze 5 - Řeporyje, bazén Luxusní, třípatrová novostavba s terasou i balkonem v krásné a klidné lokalitě na Praze 5 - Řeporyje, bazén Luxusní, třípatrová novostavba s terasou i balkonem v krásné a klidné lokalitě na Praze 5 - Řeporyje, bazén Luxusní, třípatrová novostavba s terasou i balkonem v krásné a klidné lokalitě na Praze 5 - Řeporyje, bazén Luxusní, třípatrová novostavba s terasou i balkonem v krásné a klidné lokalitě na Praze 5 - Řeporyje, bazén Luxusní, třípatrová novostavba s terasou i balkonem v krásné a klidné lokalitě na Praze 5 - Řeporyje, bazén Luxusní, třípatrová novostavba s terasou i balkonem v krásné a klidné lokalitě na Praze 5 - Řeporyje, bazén Luxusní, třípatrová novostavba s terasou i balkonem v krásné a klidné lokalitě na Praze 5 - Řeporyje, bazén Luxusní, třípatrová novostavba s terasou i balkonem v krásné a klidné lokalitě na Praze 5 - Řeporyje, bazén Luxusní, třípatrová novostavba s terasou i balkonem v krásné a klidné lokalitě na Praze 5 - Řeporyje, bazén Luxusní, třípatrová novostavba s terasou i balkonem v krásné a klidné lokalitě na Praze 5 - Řeporyje, bazén Luxusní, třípatrová novostavba s terasou i balkonem v krásné a klidné lokalitě na Praze 5 - Řeporyje, bazén Luxusní, třípatrová novostavba s terasou i balkonem v krásné a klidné lokalitě na Praze 5 - Řeporyje, bazén Luxusní, třípatrová novostavba s terasou i balkonem v krásné a klidné lokalitě na Praze 5 - Řeporyje, bazén Luxusní, třípatrová novostavba s terasou i balkonem v krásné a klidné lokalitě na Praze 5 - Řeporyje, bazén Luxusní, třípatrová novostavba s terasou i balkonem v krásné a klidné lokalitě na Praze 5 - Řeporyje, bazén

Luxusní, třípatrová novostavba o celkové rozloze cca 500 m2 se nachází v krásné, klidné lokalitě plné zeleně na Praze 5 – Řeporyje. Součástí tohoto nezařízeného rodinného domu jsou dvě vybavené kuchyně, v každém patře jedna, prostorný obývací pokoj (cca 75 m2) s krbem, čtyři koupelny – dvě s vanou a toaletou a dvě se sprchovým koutem a toaletou, terasa, balkon i zahrada a velký bazén. Podlahy jsou plovoucí, v koupelně dlažba. K domu také patří dvougaráž a je tam také možnost stání ve dvoře pro tři auta. Dům se dá rozdělit na dvě samostatné bytové jednotky, každá má svůj vchod. Ideální pro spojení podnikání a bydlení. Okolí domu je navzdory klidné lokalitě vybaveno veškerou občanskou vybaveností a je zde také dobrá dopravní dostupnost.

50.037386
14.311351
Libečkova, Praha 5 - Řeporyje, Czech Republic
Cena
59 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky61897
AdresaLibečkova, Praha 5 - Řeporyje
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Počet pater3
Užitná plocha500 m²
Plocha pozemku800 m²
Terasaano
Balkónano
Garážano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Německy

Ing. Michal Veselý
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter