Tato nemovitost není dostupná

Praha, zařízená restaurace k pronájmu 80m², ulice Třeboradická, Kobylisy, terasa, zimní zahrada

Praha, zařízená restaurace k pronájmu 80m2, ulice Třeboradická, Kobylisy, terasa, zimní zahrada Praha, zařízená restaurace k pronájmu 80m2, ulice Třeboradická, Kobylisy, terasa, zimní zahrada Praha, zařízená restaurace k pronájmu 80m2, ulice Třeboradická, Kobylisy, terasa, zimní zahrada Praha, zařízená restaurace k pronájmu 80m2, ulice Třeboradická, Kobylisy, terasa, zimní zahrada Praha, zařízená restaurace k pronájmu 80m2, ulice Třeboradická, Kobylisy, terasa, zimní zahrada Praha, zařízená restaurace k pronájmu 80m2, ulice Třeboradická, Kobylisy, terasa, zimní zahrada Praha, zařízená restaurace k pronájmu 80m2, ulice Třeboradická, Kobylisy, terasa, zimní zahrada Praha, zařízená restaurace k pronájmu 80m2, ulice Třeboradická, Kobylisy, terasa, zimní zahrada Praha, zařízená restaurace k pronájmu 80m2, ulice Třeboradická, Kobylisy, terasa, zimní zahrada Praha, zařízená restaurace k pronájmu 80m2, ulice Třeboradická, Kobylisy, terasa, zimní zahrada Praha, zařízená restaurace k pronájmu 80m2, ulice Třeboradická, Kobylisy, terasa, zimní zahrada Praha, zařízená restaurace k pronájmu 80m2, ulice Třeboradická, Kobylisy, terasa, zimní zahrada Praha, zařízená restaurace k pronájmu 80m2, ulice Třeboradická, Kobylisy, terasa, zimní zahrada Praha, zařízená restaurace k pronájmu 80m2, ulice Třeboradická, Kobylisy, terasa, zimní zahrada Praha, zařízená restaurace k pronájmu 80m2, ulice Třeboradická, Kobylisy, terasa, zimní zahrada Praha, zařízená restaurace k pronájmu 80m2, ulice Třeboradická, Kobylisy, terasa, zimní zahrada Praha, zařízená restaurace k pronájmu 80m2, ulice Třeboradická, Kobylisy, terasa, zimní zahrada Praha, zařízená restaurace k pronájmu 80m2, ulice Třeboradická, Kobylisy, terasa, zimní zahrada Praha, zařízená restaurace k pronájmu 80m2, ulice Třeboradická, Kobylisy, terasa, zimní zahrada Praha, zařízená restaurace k pronájmu 80m2, ulice Třeboradická, Kobylisy, terasa, zimní zahrada

Zařízená restaurace k pronájmu 80m² + terasa cca 10m² + zimní zahrada 16m² se nachází v přízemí cihlové budovy v ulici Třeboradická, Praha 8, Kobylisy. Topení plynové etážové, na podlahách je dlažba. Jsou zde dvě toalety + toaleta pro zaměstnance. Je zde 45 míst k sezení. Součástí pronájmu je zařízení restaurace. Dopravní dostupnost – 4 minuty na stanici autobusů nebo 6 minut na stanici metra Kobylisy, linka C.

50.126827
14.447484
Třeboradická, Praha 8 - Kobylisy, Czech Republic
Cena
15 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky61894
AdresaTřeboradická, Praha 8 - Kobylisy
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Užitná plocha96 m²
Terasaano (10 m²)
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter