Tato nemovitost není dostupná

Praha, nádherné reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu 4+kk, 99m², kousek od Pražského hradu a Karlova mostu

Praha, nádherné reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu 4+kk, 99m2, kousek od Pražského hradu a Karlova mostu Praha, nádherné reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu 4+kk, 99m2, kousek od Pražského hradu a Karlova mostu Praha, nádherné reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu 4+kk, 99m2, kousek od Pražského hradu a Karlova mostu Praha, nádherné reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu 4+kk, 99m2, kousek od Pražského hradu a Karlova mostu Praha, nádherné reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu 4+kk, 99m2, kousek od Pražského hradu a Karlova mostu Praha, nádherné reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu 4+kk, 99m2, kousek od Pražského hradu a Karlova mostu Praha, nádherné reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu 4+kk, 99m2, kousek od Pražského hradu a Karlova mostu Praha, nádherné reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu 4+kk, 99m2, kousek od Pražského hradu a Karlova mostu Praha, nádherné reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu 4+kk, 99m2, kousek od Pražského hradu a Karlova mostu Praha, nádherné reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu 4+kk, 99m2, kousek od Pražského hradu a Karlova mostu Praha, nádherné reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu 4+kk, 99m2, kousek od Pražského hradu a Karlova mostu Praha, nádherné reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu 4+kk, 99m2, kousek od Pražského hradu a Karlova mostu Praha, nádherné reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu 4+kk, 99m2, kousek od Pražského hradu a Karlova mostu Praha, nádherné reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu 4+kk, 99m2, kousek od Pražského hradu a Karlova mostu Praha, nádherné reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu 4+kk, 99m2, kousek od Pražského hradu a Karlova mostu Praha, nádherné reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu 4+kk, 99m2, kousek od Pražského hradu a Karlova mostu Praha, nádherné reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu 4+kk, 99m2, kousek od Pražského hradu a Karlova mostu Praha, nádherné reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu 4+kk, 99m2, kousek od Pražského hradu a Karlova mostu Praha, nádherné reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu 4+kk, 99m2, kousek od Pražského hradu a Karlova mostu Praha, nádherné reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu 4+kk, 99m2, kousek od Pražského hradu a Karlova mostu

Nádherné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu 4+kk (99 m2), které se nachází ve druhém patře historické budovy s výtahem v ulici Maltézské náměstí, Malá Strana, Praha 1. Nádherné bydlení přímo v historickém srdci Prahy, pár kroků od Pražského hradu, Karlova mostu a jiných nádherných památek, které tvoří jedinečnou atmosféru toho místa. Jedná se o zrekonstruované prostory s plně vybavenou kuchyní. V koupelně je krásná vana, pračka, sušička. Parkování možné na Malostranském náměstí, pár kroků od domu, za poplatek. Je zde satelit a internet. Vlastní plynový kotel. Za extra poplatek je možné si zařídit úklid. Bydlení v nádherném historickém centru Prahy na úrovni, výborná dostupnost po celém městě, vynikající občanská vybavenost.

50.086289
14.405406
Maltézské nám., Praha 1 - Malá Strana, Czech Republic
Cena
35 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ energie + 2000 služby
ID nabídky61822
AdresaMaltézské nám., Praha 1 - Malá Strana
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patro2. patro
Užitná plocha99 m²
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Nováková
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter